Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Impreza z finałem w szpitalu. Przedawkowali dopalacze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2016 o 20:47 Powrót do artykułu
Normalny człowiek nie dotknie tego gowna tylko ciekawski małolat czepia się tego świństwa!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto to gów.. dopuścił do obrotu? Teraz głupa kleją i niby walkę prowadzą ...
0
to nie małolaty to trzydziestoletni debile
0
nie leczyć za moje pieniądzejak przeżyją to ich przygoda wzmocni jak nie to Nagroda Darwina posmiertnie.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Normalny człowiek nie dotknie tego gowna tylko ciekawski małolat czepia się  tego świństwa!
31 latek to chyba nie małolat, także brał już swiadomie i to jego życie, a widocznie ojciec wiedział, jak go wychował, kiedy zwolnił się z pracy i wczesniej przyszedł
0
Dobry ojciec. Mało już takich...
0
Po co pisać takie głupoty? Nie wiemy co tam się stało. Może ktos im czegoś dosypal do alkoholu
0
31 latek i tata się zwolnił z pracy bo się martwił? Ludzie do czego to doszło. Dorosły chłop i się bawi w dopalacze? Jestem tylko troche starszy i nei wyobrażam sobie juz od kilku lat bawienie się w jakiekolwiek dziwne użwyki - rodzina itp. po prostu nie ma na to czasu.
0
Lubię To.Dobra informacja i nie życzę powrotu do zdrowia.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
31 latek i tata się zwolnił z pracy bo się martwił? Ludzie do czego to doszło. Dorosły chłop i się bawi w dopalacze? Jestem tylko troche starszy i nei wyobrażam sobie juz od kilku lat bawienie się w jakiekolwiek dziwne użwyki - rodzina itp. po prostu nie ma na to czasu.
31 latei i tata pilnuje czy uprawia  seks czy nie, ale jaja, a może najpierw tatuś prubuje czy dobra dziewczyna a później za nim synio
0
zastanow sie po***y idioto co piszesz ?  moze twoj tatus to robil i teraz szukasz przykladu na kims innym ? wypada ci tylko wspolczuc  !!!!  wybacz ale to juz nie moj problem  !!!!
0
Pod jakim adresem w lublinie można kupic te "dopalacze" ??
0
PAMIETAJ SYNIU - NIE ŻYCZ  KOMU TEGO ZŁEGO -CO TOBIE NIE MIŁE ---- SAM ZDYCHAJ  !!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: