Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kandydatka lewicy na prezydenta Lublina obiecuje miejski program in vitro

Utworzony przez Michał, 26 października 2014 r. o 17:49
Temat zastępczy.. ktorego nawet sierotka nie umie obronić. Bo nie zna wyliczeń he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota lewicy poraża !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast sztucznie zapładniać daj lepiej szanse przeżyć tym co chorują na raka i umrą bo na głupi tomograf nie ma pieniędzy tępa lewacka babo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze to jakiś pomysł na to jak zapobiec wyludnianiu lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani kandydatka na prezydenta z lewicy już wie ile Lublin ma mieszkańcow i co chce zrobić dla miasta? Czy nadal przystaje, że nie musi posiadać żadne wiedzy bo bedzie miala od tego ekspertow w ratuszu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby jej chłop był tym zapładniaczem, na wuj in vitro, i tak mamy dużo dzieci w domach dziecka, rodzinach zastępczych itp. a jak ktoś nie ma dziecka to widocznie "tak Bozia chce"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem, że na nią nie zagłosuję. Lublin to biedne miasto i jest tu wiele problemów do rozwiazania, a ta zamierza wyrzucać nasze cięzko zarobione poieniądze na in vitro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy komentujący, gdyby ktokolwiek z Was miał problem z zajściem w ciążę to by wiedział, że taki program invitro na sam Lublin jest potrzebny. Nawet nie zdajecie sobie sprawy o czym mowa komentujecie, a ta zmiana (z resztą wzorem częstochowy) jest zbawieniem dla wielu lublinianek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt nie mówi że Pani POLZ-GRUSZKA to siostra asystentki Kabacińskiego ! - Pani Marty. MEDIA TO PRZEOCZYŁY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście ta Gruszka, za owe "in vitro" zapłaci z własnej kabzy. Widocznie nieźle się nachapała!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ci tępi zadufani w sobie rodzice nie potrafią zaakceptować tego ze jeśli natura nie pozwala im mieć potomstwa znaczy ze tak jest lepiej? Mi to tez nie wyszło a nie próbuję na siłę postawić na swoim. Niedługo naturalną śmierć będzie się nazywać chorobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz dentystki zajmują się IN VITRO ?? Mam nadzieję, że narzędzia w swoim gabinecie kupiła odpowiednie.   A tak w ogóle to lewica by się wstydziła tak miernego kandydata wystawiać. To obraza dla mieszkańców Lublina. Potem się nie dziwcie, że dostaniecie 6-9%. Na prezydenta stawia się kogoś kto może być lokomotywą, a nie taką miernotę. NIECH PELTZ-GRUSZKA wraca do wierteł !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet jesli tak to co z tego? Kogo to obchodzi i dlaczego ma opowiadać o swojej rodzinie?!! Mnie interesują programy kandydatów i ich rozwiązania, a nie rodzina. Pomysl zanim napiszesz cos tak lotnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawiedzone Lubliniaki nie wiedzą czego chcą. Najbardziej odpowiada im nawiedzony Kaczyński i Jego nawiedzona ideologia. A później narzekają jak im to w Polsce niedobrze. Nawiedzeni tak mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy komentujący, gdyby ktokolwiek z Was miał problem z zajściem w ciążę to by wiedział, że taki program invitro na sam Lublin jest potrzebny. Nawet nie zdajecie sobie sprawy o czym mowa komentujecie, a ta zmiana (z resztą wzorem częstochowy) jest zbawieniem dla wielu lublinianek 
Mam na imię Jacek i mam problem z zajściem w ciążę. Czy invitro rozwiąże sprawę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw to niech szanowna pani zlikwiduje kolejki i limity do lekarzy specjalistów!!! A może dentysta całkowicie bezpłatny, na NFZ? O tym pani Gruszka nie pomyśli, tylko bierze po 150 za byle plombę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw to niech szanowna pani zlikwiduje kolejki i limity do lekarzy specjalistów!!! A może dentysta całkowicie bezpłatny, na NFZ? O tym pani Gruszka nie pomyśli, tylko bierze po 150 za byle plombę!
Pani Doktor przyjmuje w gabinecie na kontrakcie z NFZ wlasnie, także troche ci komentarz nie wyszedł, dowiedz sie a potem wypowiadaj hejterze. Byłam u niej z dzieciakami, na pewno wrócimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech siostra asystentki Kabacinskiego (!?!) zaglada w odpowiednie dziury zgodnie ze swoim wyksztalceniem he he   A Pan Kabacinski niech juz pakuje gitare bo nikt takiego warchola drugi raz nie wybierze. Do uczciwej pracy pajdokrata tez pewnie sie nie nadaje, bo nie wie co to. Studia juz skonczyl? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fingowane pacjentki z IP biur poselskich ;) Kocham ten sport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraź sobie, że byłam i ja... Dokładnie na Felinie. Z dzieckiem. Byłam 2 razy. Pierwszy i ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...