Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kierowca zasłabł i wjechał w matkę z dzieckiem na chodniku (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2017 o 11:04 Powrót do artykułu
83 lata być może jakieś problemy kardiologiczno-krążeniowe i prowadzenie samochodów. W wieku powyżej 70 lat badania powinny być co roku i to bardzo rygorystyczne a w wieku poniżej 25 lat co dwa lata badania psychologiczne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tym wieku gościu ledwo co chodzi a co mówić o jezdzie i dobrym widzeniu .
0
W wieku 83 lat to się raczej samochodu już nie prowadzi. W tym wieku prawo jazdy do szuflady.
0
Mam znajomego 81 latka który niejednego młokosa by przebił swoją witalnością , sprawnością i kondycją .Wspólnie trenujemy i wiem o czym piszę , mimo iż jestem 20 lat młodszy to pradziadek jest super.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
83 lata być może jakieś problemy kardiologiczno-krążeniowe i prowadzenie samochodów. W wieku powyżej 70 lat badania powinny być co roku i to bardzo rygorystyczne a w wieku poniżej 25 lat co dwa lata badania psychologiczne.
Ciebie należałoby zbadać natychmiast i robić to ustawicznie.
0
Niestety ale w tym wieku nie powinien jeździć samochodem ryzyko u osoby w takim wieku wystąpienia jakiegoś nagłego problemu zdrowotnego jest znacznie większe niż u młodego, poza tym nie ten wzrok, refleks i słuch. Uważam że powinna być jakaś ustawa określająca iż od 80 lat osoba nie może kierować
0
Też jestem zdania ze osoby w wieku powyżej 65 lat powinny mieć zakaz prowadzenia auta.
0
powinni ograniczyć wiek odnosnie osób starszych zezwalający na prowadzenie pojazdów.
0
"Też jestem zdania ze osoby w wieku powyżej 65 lat powinny mieć zakaz prowadzenia auta." TOBIE POWINNI ZABRAĆ PRAWO JAZDY DOŻYWOTNIO ZA STAN UMYSŁU.
0
Też jestem zdania ze osoby w wieku powyżej 65 lat powinny mieć zakaz prowadzenia auta." ZAWODOWY KIEROWCA??? BĘDZIE NA TWOIM UTRZYMANIU ...............................
0
straszny pech :(
0
diagnostyka a nie ograniczenia kierowca w wieku 80 moze być lepszym niż ten co ma 40 lat diagnozować trzeba się poprostu cześciej nie mowię tylko o krwi czy moczu ale o rezonansie tomografii EEG mógzu raz na rok wystarczy
0
Statystycznie młodzi kierowcy powodują więcej wypadków. Ps. Młodość szybko mija.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Też jestem zdania ze osoby w wieku powyżej 65 lat powinny mieć zakaz prowadzenia auta.
Pogadamy jak będziesz miał 65 lat. Ciekawy jestem co wtedy na ten temat będziesz plutł.
0
Najwięcej wypadków powodują osoby w wieku poniżej 26 lat to może im zakazać prowadzenia pojazdów mechanicznych?
0
Osoby w takim wieku powinny mieć zakaz prowadzenia pojazdów i tyle w tym temacie
0
Niepotrzebnie zasłabiał.
0
Ale pirueta wykręciła 10/10
0
Takim starym dziadom powinni dawno zabronic jazdy samochodem.
0
Najwięcej wypadków powodują trzeźwi a nie pijani... może czas wprowadzić obowiązkowe promile podczas jazdy? Statystyką można dowolnie manipulować.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: