Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kozienalia 2016 od dziś! Zobacz program

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2016 r. o 09:30 Powrót do artykułu
Dzień dobry Państwu Mam już dosyć tych kozienalii, tej muzyki bardzo głośniej, tych krzyków do 3 w nocy, tak jak wszyscy chyba mieszkający blisko akademików i wstawiający do pracy o godz. 5 rano albo 6 rano po nocy nie wyspanej. Gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O której godzinie początek koncertów na dużej scenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa , który ma dosyć imprez studenckich.... Panie Gościu-Juwenalia, Kozienalia czy Medykalia to  czas dla STUDENTÓW z którego nie tylko studenci korzystają. To po pierwsze. Po drugie Lublin jest miastem studenckim i kilka weekendów majowych chyba nie robi wielkiego problemu! A jeśli bardzo tak Gościu ubolewasz to wyprowadź się zdala od centrum. Święty spokój gwarantowany. Lublin miasto inspiracji.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam juz po wyzej czapki tej muzyki, krzykow i petard. Ludzie chca w nocy spac. Po takich imprezkach powinin byc dzien wolny od pracy bo po 2 albo 3 nie przespanych nocy czlowiek nie jest w stanie prscowac. To skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszcie się bo i tak za przeproszeniem ch*** do****. OSTR 17:30 ? P** ich i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki student, taki wykonawca... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O koncertach wiem tylko, że były głośne.... i może to dobre miejsce ALE MIASTO nie zapewniło obsługi do sprzątania od Rusałki przez Wesołą do Bernardyńskiej szkła z potłuczonych butelek śmieci, śmieci ...śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...