Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wygląda na takiego prawdziwego polaka i katolika z pisulandii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Idiota z lepem na "grabiach". Kwestia czasu jak znajdzie się w areszcie ale cóż kradzież znikoma i prawdopodobnie dostanie grzywienkę iiii...dalej będzie posuwać się w swojej kleptomańskiej patologii.
0
ja go poznaje ale nic nie powiem niech sobie radzą
0
Zdzichu to TY?
0
Chcą zapewnić nam bezpieczeństwo ale zwykłego złodzieja nie umieją złapać proszą ludzi o pomoc..... Takie rzeczy tylko w malanowskim
0
A gdzie jest ochrona? Przecież można było go złapać na "gorącym uczynku"
0
to na 100% przyjezdny, unas naród porządny, rozmodlony, chodzący i świętujący, nikt z naszych nie kradnie. Od 04 lutego to na pewno zapuscił włosy, wąsy i brodę, trzeba szukać takiego Radovana Karadzicia przed zlapaniem najlepiej ok. 6 grudnia, może być ubrany w czerwony kostium
0
A gazeta wydrukuje zdjęcie z osiedlowego sklepiku też, czy tylko od zachodnich marketów ?
0
Znów to nie moja teściowa. Co za pech.
0
Napije się. Procenty są drogie. Zatem niech kradną. A co? Nie pobił, nie "zrobił" jednostki, a ugości się na koszt podatników i koneserów, którzy uczciwie płacą podatki.
0
A kto tam w sklepie pracuje za ochronę ? WENTYLATOR czy Stivi Wonder
0
"Zdrapał z głośników paski a następnie schował je...". Znaczy się schował te paski. No co mu te paski, to nie mógł wziąć już głośnika? Pytam tego "dziennikarza". Polska jenzyk być trudna.
0
Treść komentarza (minimum 6 znaków) a gdzie byla ochrona ?teraz niech go szukaja okazja czyni zlodzieja!!
0
Zdrapał tylko paski zabezpieczające z towaru i je ukradł. Ile warte są takie paski ? 20 gr. ? 50 groszy ? 1 zł. ? Czy o każdym złodzieju który wyniesie ze sklepu batonik też będzie taka wielka sprawa medialna i afera ?
0
"Zdrapał z głośników paski a następnie schował je...". Znaczy się schował te paski. No co mu te paski, to nie mógł wziąć już głośnika? Pytam tego "dziennikarza". Polska jenzyk być trudna.
"Zdrapał z głośników" - ja zrozumiałam że chodzi o głośniki
0
a ochraniacz stoi hahahaha i pilnuje przejścia ;-)
0
Jak zwykle świetna jakość.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: