Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kupują sprzęt dla stadionu przy ul. Piłsudskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2017 o 13:35 Powrót do artykułu
Pług do śniegu? To zawody lekkoatletyczne będą rozgrywane w zimie? A to nowość !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ilu tam widzów się zmieści 20?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Logistyka na poziomie 0. Stadion będzie ukończony, ale nie będzie można z niego korzystać bo nie będzie szafki na ubrania.... Czy projekt tego stadionu nie uwzględniał co będzie potrzebne do funkcjonowania?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zmieniając SIWZ na stadion lekkoatletyczny (po wyroku KIO nakazującym zmianę specyfikacji wskazującej wyłącznie Tamex) UM pozwolił z premedytacją na zmowę przetargową Budimexu i Tamexu. Zgodnie bowiem z art. 305 § 1 kodeksu karnego ten, kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udaremnia lub utrudnia przetarg publiczny albo wchodzi w porozumienie z inną osobą, działając na szkodę właściciela mienia albo osoby lub instytucji, na rzecz której przetarg jest dokonywany, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech. Zgodnie bowiem z art. 705 kodeksu cywilnego organizator oraz uczestnik, czyli inny przedsiębiorca, przetargu mogą żądać unieważnienia zawartej umowy, jeżeli strona tej umowy, inny uczestnik lub osoba działająca w porozumieniu z nimi, wpłynęła na wynik przetargu w sposób sprzeczny z prawem lub dobrymi obyczajami. Jeżeli umowa została zawarta na cudzy rachunek, jej unieważnienia może żądać także ten, na czyj rachunek umowa została zawarta, lub dający zlecenie. Co ważne uprawnienie to wygasa z upływem miesiąca od dnia, w którym uprawniony dowiedział się o istnieniu przyczyny unieważnienia. Czas na wysunięcie żądania unieważnienia zawartej umowy nie może przekroczyć jednak roku, licząc od dnia jej zawarcia.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
zaprawę fizyczną i formę szlifuje się też w zimie. po za tym, nawet nie wiesz ile ludzi przychodziło na stary obiekt biegać w zimnie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pytanie do Lubelaków: Będzie tam rozgrywał mecze jakiś lubelski klub piłkarski z niższej ligi bo murawka fajna?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: