Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Latarnie zajrzą do sypialni mieszkańców

Utworzony przez duży, 18 sierpnia 2014 r. o 07:52 Powrót do artykułu
Od razu rozdawać - a kupić sobie to nie łaska? Kolejny wyznawca filozofii życiowej "należy mi się"? Wielka mi tragedia, że w mieście po zmroku w sypialni nie jest ciemno, jak na wsi. To się przeprowadzić na wieś trzeba. Po co męczyć się w mieście?
Mowisz jakbys mnie znal i cos o mnie i mojej filozofii wiedzial, a na miano mojego kokegi jeszcze nie zasluzyles i w najblizszej przyszlosci nie zanosi sie. Idac dalej twoim tropem to po co meczyc sie w ogole. Nie wiem czy jestes swiadomy tego, ale sa takie rozwiazania ktore rozwiazuja takie problemy, ale po co wydawac na nie pieniadze, czlowiek nie swinia do wszystkiego przywyknie, prawda ... Uprzedzam twoj komentarz i informuje cie ze jesli ktos komus wyrzadza szkode to na swoj koszt powinien ja naprawic. Juz nic madrego raczej nie powiesz w tej sprawie wiec dla mnie dyskusja zamknieta. Pozdrawiam z Wysp Brytyjskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu rozdawać - a kupić sobie to nie łaska? Kolejny wyznawca filozofii życiowej "należy mi się"? Wielka mi tragedia, że w mieście po zmroku w sypialni nie jest ciemno, jak na wsi. To się przeprowadzić na wieś trzeba. Po co męczyć się w mieście?
Mowisz jakbys mnie znal i cos o mnie i mojej filozofii wiedzial, a na miano mojego kokegi jeszcze nie zasluzyles i w najblizszej przyszlosci nie zanosi sie. Idac dalej twoim tropem to po co meczyc sie w ogole. Nie wiem czy jestes swiadomy tego, ale sa takie rozwiazania ktore rozwiazuja takie problemy, ale po co wydawac na nie pieniadze, czlowiek nie swinia do wszystkiego przywyknie, prawda ... Uprzedzam twoj komentarz i informuje cie ze jesli ktos komus wyrzadza szkode to na swoj koszt powinien ja naprawic. Juz nic madrego raczej nie powiesz w tej sprawie wiec dla mnie dyskusja zamknieta. Pozdrawiam z Wysp Brytyjskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont Narutowicza i przyległych ulic jest klasyczną poprawką na gorsze. Latarnie czy słupki prawie na środku wąskich chodników. Przestawione latarnie, które świecą w okna (w mieszkaniu mamy na Środkowej wygląda to tak jakby lampka była zapalona w pokoju i kuchni). Nierówny chodnik wznosi się i opada we wszystkich kierunkach. Poza niedogodnościami, które trzeba będzie znosić, strasznie przykro, że w ten sposób wydaje się pieniądze. Poszczególne elementy poprawiali już kilka razy, a i tak jest słabo. Niedoróbka widoczna na pierwszy rzut oka i szkoda, że media bardziej się tym nie interesują, bo ludzie wyraźnie najzwyczajniej sobie nie radzą z takim działaniem "na krzywy ryj", próbowali dyskutować z kierownikami robotników, to zawsze słyszeli, że jest dobrze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...