Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Lato z remontami dróg. Gdzie będzie nowy asfalt?

Utworzony przez Gość, 11 kwietnia 2013 r. o 08:37 Powrót do artykułu
Madzia z Lublina,czytając twoją wypowiedż,widzę że ta wiocha z tobą po calym świecie podróżuje to dobrze ją z sobą zabierasz i wozisz po całym świecie.Co do remontów z każdym przyjazdem widzę że coś tu się dzieje pozytywnego.Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mickiewicza tragiczna nie była, ale pewnie ktoś z cyrkusza sobie kupił mieszkanie w nowobudowanych slumsach przy Dunikowskiego, to i dojazd sobie załatwił lepszy (choć o samej Dunikowskiego tego powiedzieć nie można, to zapewne ledwie skończą ostatni apartamento-slumsowiec, położą równiutki asfalt - jeżeli mam, rzecz jasna rację - ale podejrzewam, że mam). Słowackiego wygląda jak po bombardowaniu na całym odcinku od Zemborzyckiej po Kraszewskiego, ale dziś tam widziałem dziurołataczy z tej firmy z różowym słoniem, więc połatają i do przyszłej zimy jakoś to będzie. Ale może zabraliby się w pierwszej kolejności za brukowane ulice w okolicy? Bo to chyba lekki wstyd dla miasta, że w ponad stuletniej dzielnicy są jeszcze ulice (np. Świętochowskiego), które ostatni generalny remont widziały przed wojną (gdy położono na nich bruk)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas na przypomnienie Ratuszowi, że czeka do remontu ul. Kaskadowa - wielka plama na honorze miejskich urzędników i radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę spróbować przejechać się Lwowską na odcinku od Lidla do bloków i przedszkola. Ciężkie samochody, które w zeszłym roku obsługiwały budowę kompleksu mieszkalnego rozjeździły ją doszczętnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko nic w porównaniu z Łęczyńską, i chociaż jest mi ona daleka to nie jest jednak obojętne to co tam się dzieje, lepiej już jest w piździwólce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, jak jeździsz palcem po mapie to wszystkie drogi są piękne. Jesteś żałosna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy jak autobusy zaczna urywac osie na leczynskiej zajma sie ta ulica od ilu lat czeka na remont?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Boczna Wrońskiej to ch.. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chemiczna lucyny herz grenadierow to juz nie wspomne, kola mozna pourywac... czemu chemiczna nie jest zrobiona? jest tam mega zajebisty ruch a po tych dolach malo lba nie urwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...