Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Likwidują gimnazja. Reforma edukacji staje się faktem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 21:18 Powrót do artykułu
no niestety liczba dzieci w ostatnich latach drastycznie spadła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba odbudowywać średnie szkolnictwo zawodowe i to na poważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość znaczna chce wygaszania gimnazjów i powrotu do systemu edukacji 8 lat SP i 4 lata LO oraz 5 letniego technikum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia: niszczenie fajnych placówek, szkoda nerwów nauczycieli, rodziców, bałagan dla dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety liczba dzieci w ostatnich latach drastycznie spadła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 % chce wygaszania gimnazjów i powrotu do 8+4 cóż ... fakty w 1999 popełniono błąd burząc system 8+4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość znaczna chce wygaszania gimnazjów i powrotu do systemu edukacji 8 lat SP i 4 lata LO oraz 5 letniego technikum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele będą mieli pracę czy to w szkołach średnich czy podstawowych niektóre gimnazja będą szkołami podstawowymi, niektóre średnimi a jeszcze inne będą połączone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8+4 to dobry system
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem jest zapaść demograficzna i wielka emigracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie wracamy do normalności .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nieeee. Moja ukochana "dwójeczka" zlikwidowana? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jest to złe rozwiązanie, ale naród wybrał i naród ma to co wybrał. Mam nadzieję, że za 3 lata zostaną rozliczeni za rządy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki temu pozbędą się też fatalnych nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanem PiS nie jestem, ale reformę popieram, protesty wynikają z niepewnej przyszłości i przyzwyczajenia do tego co jest, a nie jakości doskonałej istniejącego ustroju szkolnego, gimnazjum to zbytek architektoniczny w tym ustroju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki temu może pozbędą się też beznadziejnych "nauczycieli", którym ciągle było źle i niedobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedią to są ci, którzy chcą, żeby było jak było, choćby Polska miała się zawalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to reforma, likwidacja gimnazjum, to już lepiej zreformować rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kończyłem szkoły w trybie 8+4, moje dzieci 6+3+3 i jestem zdania, że reforma wprowadzająca gimnazja rozłożyła nasze szkolnictwo. 3 lata nauczania zintegrowanego to takie kizu-niui, potem 2 lata nauki i 6 klasa na powtórki. W gimnazjum trochę rozszerzenia tego, co w podstawówce i 3 klasa na powtórki, w liceum podobnie. Podstawa programowa kiepściutka i to jest największa porażką tamtej reformy. Zobaczymy, co będzie teraz. sama likwidacja gimnazjów nic nie da, jak nie poprawi się podstawa programowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...