Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin ma prawie stu nowych doktorów

Utworzony przez Gość, 4 grudnia 2014 r. o 01:30 Powrót do artykułu
A  zarobki w Lublinie 1300---2000zł i czym sie tu szczyćic jak ludziom nie starcza na wychowanie dzieci a pieniądze  zbijaja prezesi włodarze miasta po układach zatrudnieni emeryci w urzedzie miasta co biorą emerytury pokażne i wypłate i gdzie tu sprawiedliwość a pan Żuk nie widzi problemu miasto studentow co odbierają prace mieszkańcom bo ZUZU  sie nie płaci a markety zmieniają co 5 lat nazwe aby podatku nie płacić a w nich strukturach pracownicy marketów to nie pracownicy danych marketów bo prazezi układocy pieniadze piorą Lublin wymiera ludzie 25--45 lat uciekają za granice tu za jakiś czas będą  żyli emeryci i studenci żuk ztrudnia psychopatów aczk kolwiek wygrał wybory ciekawe co będzie z jakiś czas czy też bedzie dawał wiare GENERAŁOM  Ludzie to nie pionki nauczcie sie tego to ludzie nie roboty myślenie nie boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY CI DOKTORZY TO SĄ POTRZEBNI GOSPODARCE NARODOWEJ?.CHYBA W USZCZUPLANIU BUDŻETU NARODOWEGO.W POLSCE POTRZEBNI SĄ FACHOWCY KTÓRZY BĘDĄ  TWORZYĆ PKB  A NIE TRWONIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem doktorem na UMCS i zgadzam się z przedmówcą. Na większości wydziałów "nauka" polega na pisaniu teoretycznych, nikomu niepotrzebnych artykułów. Nie ma to nic wspólnego z tworzeniem PKB!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauka schodzi na psy, pensje są żenująco niskie a władzę w państwie pełnią niedouczeni mgr z układami. nikt mądry z zasadami nie pcha się do władzy, bo się nią brzydzi w takim miernym wydaniu jak obecna. Dotyczy to wszelkich sfer i rządowej i samorządowej. Mierniactwo  obecnej władzy razi PO oczach. Nie wiem, czy wiecie, że połowa lemingów z PO ma podstawowe wykształcenie?!? No to teraz wiecie. Ta władza jest po prostu obleśnie i nieprzyzwoicie obrzydliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kolejki do doktorów ja cholera! Trudno się dopchać - wcześniej można zdechnąć!   Taki jest POZIOM "DW" i wszystkich pozostałych Natchnionych GAZET nie wyłączając UCZELNI - jedna WIELKA SZOPKA ŚWIATOWA!   Poświęcają czas na pier...doły niczym Ksiądz na Nauczkę Dziennikarzy o poziomie Pożal Się Boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawił hydraulik profesorowi kran i mówi - "Należy się stówa".   "Jak to stówa ? Za godzinkę roboty? To ja na uczelni tyle za cały dzień zarabiam!".  A hydraulik na to: "Jak ja byłem profesorem  to też tak samo miałem."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu z tych doktorów, którymi tak się szczyci UMCS, znalazło zatrudnienie na macierzystej uczelni? Ilu z tych doktorów w ogóle naucza na poziomie akademickim? Smutna prawda jest taka: robisz studia doktoranckie, bronisz się, ale jeśli nie masz promotora o silnej pozycji, możesz zapomnieć o pracy na uczelni. Ustawione konkursy to patologia tej uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję , ale koniec zabawy ! Z czegoś trzeba żyć !!! Pola zachodniej Europy, zmywaki i starsi chorzy ludzie czekają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Hameryce na takich uroczystościach matki karmią dzieci cycem - u nas tylko trzymają na kolanach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym jest przepowiedziana przez Jezusa Chrystusa Iskra, która ma wyjść z Polski? Ten wyjątkowy ebook udziela odpowiedzi na to pytanie. Pobierz za darmo na swietliste dusze .pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  zarobki w Lublinie 1300---2000zł i czym sie tu szczyćic jak ludziom nie starcza na wychowanie dzieci a pieniądze  zbijaja prezesi włodarze miasta po układach zatrudnieni emeryci w urzedzie miasta co biorą emerytury pokażne i wypłate i gdzie tu sprawiedliwość a pan Żuk nie widzi problemu miasto studentow co odbierają prace mieszkańcom bo ZUZU  sie nie płaci a markety zmieniają co 5 lat nazwe aby podatku nie płacić a w nich strukturach pracownicy marketów to nie pracownicy danych marketów bo prazezi układocy pieniadze piorą Lublin wymiera ludzie 25--45 lat uciekają za granice tu za jakiś czas będą  żyli emeryci i studenci żuk ztrudnia psychopatów aczk kolwiek wygrał wybory ciekawe co będzie z jakiś czas czy też bedzie dawał wiare GENERAŁOM  Ludzie to nie pionki nauczcie sie tego to ludzie nie roboty myślenie nie boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZUZ do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 99 procentach są to kandydaci na pierredziestołków produkowani masowo i ch..o (byle jak)... Tudzież w większości wylądują na zasiłku dla bezrobotnych. Szkoda ich czasu zmarnowanego w pogoni za iluzja lepszego żywota po otrzymaniu tego dyplomu. Więcej teraz mamy doktorów jak 20 lat temu magistrów. I dalej trzeba jechać do Londynu na zmywak, bo taką zieloną wyspę nam tu urządzili POpaprańcy z zieloną zgnilizną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kolejki "do lekarzy" nadal się nie zmniejszyły... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kolejki "do lekarzy" nadal się nie zmniejszyły... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...