Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
debilka      
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A to szumowina! piszcie na fejsie hejtlublin
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ładny mi kolega, prawdziwy przyjaciel. Oddawać rzecz za kasę? Ciekawe co z niego wyrośnie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak taki zaczął od takich numerów to gdzie skończy? W sejmie:)))))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce jest przepis, który mówi o kwocie 10% znalezionej rzeczy dla osoby, która znalazła zgubioną rzecz. art.186 kodeksy cywilnego "Znalazca, który uczynił zadość swoim obowiązkom, może żądać znaleźnego w wysokości jednej dziesiątej wartości rzeczy, jeżeli zgłosił swe roszczenie najpóźniej w chwili wydania rzeczy osobie uprawnionej do odbioru."  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce jest przepis, który mówi o kwocie 10% znalezionej rzeczy dla osoby, która znalazła zgubioną rzecz. 
I co to ma k. do rzeczy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce jest przepis, który mówi o kwocie 10% znalezionej rzeczy dla osoby, która znalazła zgubioną rzecz. art.186 kodeksy cywilnego "Znalazca, który uczynił zadość swoim obowiązkom, może żądać znaleźnego w wysokości jednej dziesiątej wartości rzeczy, jeżeli zgłosił swe roszczenie najpóźniej w chwili wydania rzeczy osobie uprawnionej do odbioru."
Przeczytaj sobie art 188 kc
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce jest przepis, który mówi o kwocie 10% znalezionej rzeczy dla osoby, która znalazła zgubioną rzecz. art.186 kodeksy cywilnego "Znalazca, który uczynił zadość swoim obowiązkom, może żądać znaleźnego w wysokości jednej dziesiątej wartości rzeczy, jeżeli zgłosił swe roszczenie najpóźniej w chwili wydania rzeczy osobie uprawnionej do odbioru."
chyba nie wiesz, że w myśl prawa, w budynku rzeczy nie giną
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiemy, ale w tej sytuacji nie ma zastosowania.   Wstyd mi za tę kobietę.    
Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce jest przepis, który mówi o kwocie 10% znalezionej rzeczy dla osoby, która znalazła zgubioną rzecz. art.186 kodeksy cywilnego "Znalazca, który uczynił zadość swoim obowiązkom, może żądać znaleźnego w wysokości jednej dziesiątej wartości rzeczy, jeżeli zgłosił swe roszczenie najpóźniej w chwili wydania rzeczy osobie uprawnionej do odbioru."
 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce jest przepis, który mówi o kwocie 10% znalezionej rzeczy dla osoby, która znalazła zgubioną rzecz. art.186 kodeksy cywilnego "Znalazca, który uczynił zadość swoim obowiązkom, może żądać znaleźnego w wysokości jednej dziesiątej wartości rzeczy, jeżeli zgłosił swe roszczenie najpóźniej w chwili wydania rzeczy osobie uprawnionej do odbioru."
 Wow, to była komórka za 4 tyś. zł? :D Dodatkowo nie wiem czy Ty wiesz, ale znalazca, który otrzymał znaleźne musi je uwzględnić w PIT i zapłacić podatek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem czy wiesz ale na tzw. Zachodzie takiego przepisu nie ma bo uznaje się że oddawanie znalezionych rzeczy bez żądania opłaty to obowiązek normalnego uczciwego człowieka. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z kogo ma dziś brać przykład młodzież, jak ma takich rodziców...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: