Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Na stadion zawiezie nas darmowy autobus

Utworzony przez j, 17 września 2014 o 12:44 Powrót do artykułu
Pewnie bedzie obłożenie jak na otwarcie lotniska, ja całe szczęście mam  blisko, więc piechotka pójdę, ale pamiętam co wtedy sie dziąło...tłumy  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja skorzystam chętnie z mpk...darmowe:))))
0
na powrót mpk się przyda, pewnie imprezka potrwa do późnych godzin nocnych :)
0
Nie ma nic za darmo!!! Mieszkańcy Lublina ufundują przejazd chcącym odwiedzić stadion.
0
a ciekawe czy beda równiez autobusy na koncert otwarcia
0
Nie ma nic za darmo!!! Mieszkańcy Lublina ufundują przejazd chcącym odwiedzić stadion.
A co  w tym złego, że na otwarcie autobus będzie jeździł, ja akurat nie skorzystam pojadę autem, ale nie kazdy ma auto przecież
0
przeciez to akurat autobus na konkretnej trasie bedzie jeździł, więc kto bedzie chciał to podjedzie, czy tez osoby starsze, pomysł dobry
0
i dobrze, ze bedzie możliwośc podjechania na stadion, chętnych do jazdy mpk na bank nie zabraknie :)
0
Ja sie nastawilem,ze w przyszły weekend otwarcie stadionu a tu już w niedzielę bedzie można wejść i stadion obejrzeć ...nareszcie
0
na zdjeciach stadion wygląda imponująco, oczywiście z rodziną w niedzilę pójde obejrzec nowinki naszej techniki, ale przede wszystkim zobaczyć stadion na żywo 
0
My na mecze czekamy, obejrzeć Lisowską też sie pójdzie, niezła z Niej laska,ale mecz to mecz!!!!!!!!!
0
Bardzo dobry pomysł miejskiej komunikacji, akurat trasa wyznaczona aby dojechać do centrum, czy tez zabrać się na stadion. Ja z dzieciakami sie wybieram dla nich to frajda będzie i nowy stadion i do tego ciekawostki ze świata nauki, więc rozrywka i nauka w jednym
0
a pikniku będzie też fotobudka, zrobimy sobie pamiątkowe fotki z dzieciakami :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: