Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin nocą robi wrażenie. Zdjęcia z drona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2017 r. o 09:31 Powrót do artykułu
Z długim czasem naświetlania to każda Koziwólka zrobi wrażenie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzę z małopolski. Z Lublinem jestem związany od 17 lat, od czasu 3 prezydentów. Widzę progres miasta za czasów p. Żuka. To wszystko i nic więcej. Jestem dumny, że wybrałem Lublin. Dobrze mi u Was/ u nas...Lubelacy! Pozdrowienia dla Prezydenta Żuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Intryguje mnie niebieskie podwórko między deptakiem a Zieloną..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pochodzę z małopolski. Z Lublinem jestem związany od 17 lat, od czasu 3 prezydentów. Widzę progres miasta za czasów p. Żuka. To wszystko i nic więcej. Jestem dumny, że wybrałem Lublin. Dobrze mi u Was/ u nas...Lubelacy! Pozdrowienia dla Prezydenta Żuka!
 Lublin to tez Małopolska, wiec za "granice" nie wyjechales ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A gdzie ludzie? Trupiarnia nie miasto.
 Poszli na miesięcznice.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q napisał:
undefined napisał:
Pochodzę z małopolski. Z Lublinem jestem związany od 17 lat, od czasu 3 prezydentów. Widzę progres miasta za czasów p. Żuka. To wszystko i nic więcej. Jestem dumny, że wybrałem Lublin. Dobrze mi u Was/ u nas...Lubelacy! Pozdrowienia dla Prezydenta Żuka!
Lublin to tez Małopolska, wiec za "granice" nie wyjechales ;)
 Nie mądrz się kolego, nie mądrz. Dla Ciebie jednak sprecyzuje, jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy województwem małopolskim a województwem lubelskim gdy chodzi o podział administracyjny. Przyjmij może jednak do wiadomosci, że większość obywateli naszego kraju wówiąc "małopolska" ma na myśli raczej Kraków, góry itp. Jeśli Ty mówiąc "Lublin", "ziemia lubelska", masz przed oczyma np. smoka wawelskiego bądź wypas owiec na hali to gratuluję precyzji w pojmowaniu rzeczywistościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A gdzie ludzie? Trupiarnia nie miasto.
szkoda, że ciebie tam nie ma bo byłby 1 bałwan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q napisał:
Q napisał:
undefined napisał:
 Pochodzę z małopolski. Z Lublinem jestem związany od 17 lat, od czasu 3 prezydentów. Widzę progres miasta za czasów p. Żuka. To wszystko i nic więcej. Jestem dumny, że wybrałem Lublin. Dobrze mi u Was/ u nas...Lubelacy! Pozdrowienia dla Prezydenta Żuka!
Lublin to tez Małopolska, wiec za "granice" nie wyjechales ;)
Nie mądrz się kolego, nie mądrz. Dla Ciebie jednak sprecyzuje, jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy województwem małopolskim a województwem lubelskim gdy chodzi o podział administracyjny. Przyjmij może jednak do wiadomosci, że większość obywateli naszego kraju wówiąc "małopolska" ma na myśli raczej Kraków, góry itp. Jeśli Ty mówiąc "Lublin", "ziemia lubelska", masz przed oczyma np. smoka wawelskiego bądź wypas owiec na hali to gratuluję precyzji w pojmowaniu rzeczywistościu.
 Tak piszecie, że się pogubiłem. Natomiast faktycznie cudne ujęcia miasta nocą. I dajcie spokój jeśli się komuś Lublin podoba tzn., że ma dobry gust, bo to miasta naprawde jest pięknę tylko ze względu na położenie spychane na margines. no...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Z długim czasem naświetlania to każda Koziwólka zrobi wrażenie....
  żal co? Twoja na pewno.... miłego dnia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dronik latał legalnie? Była rezerwacja strefy? Operator ma papiery? Bo stosowne słuzby juz badają sprawę, hehe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcia z drona to suepr sprawa! bradzo polecma zdjęcia z drona w mielcu. wielki profesjonalizm, ja miałam ich na swoim weselu, dojeżdzają wszędzie :) ***dron-box.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...