Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowa hala i boisko dla liceum im. Staszica

Utworzony przez Ja, 27 sierpnia 2009 o 20:49 Powrót do artykułu
A co z basenem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
basen jeszcze beda dluuuugo budowac:) jak zaczynalem szkole w 2003 to mowili nam, ze juz tylko dotknac i znow ruszy jego budowa:)
0
Łżą jak psy! Ja zaczynałem naukę w Stasiu w 1974 roku, a więc już 35 lat temu i właśnie pierwszego dnia mamiono nas budową hali sportowej, z bieżnią tartanową, basenem. 35 lat temu, a nie 20 lat temu. Teraz robią dokładnie to samo.
0
Działkę przy Staszicu należy niezwłocznie zwrócić Gminie Żydowskiej, podobnie jak inne działki.
0
Kończyłem Stasia w 97/98 - od początku mojej nauki obiecywali nowe boisko i basen....Niemniej jednak szkołę oraz naukę w niej, wspominam bardzo dobrze. Pozdrawiam Staszicaków!
0
Icek napisał:
Działkę przy Staszicu należy niezwłocznie zwrócić Gminie Żydowskiej, podobnie jak inne działki.
ta, a uczniowie będą sobie robić rozgrzewkę na Racławickich. Idiota.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: