Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowy most na Bystrzycy i ulica Muzyczna. Otwarcie już w tym tygodniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2017 r. o 08:39 Powrót do artykułu
Nie zgadzam się, że nic nie da się z korkami zrobić. Jeśli przejrzy się statystyki zarejestrowanych samochodów już nie przybywa ich w znaczącym tempie. Wystarczy pomyśleć jak zorganizować ruch i rozładować to co jest, a nie cały czas z uporem maniaka twierdzić, że nic się nie da, bo ile pasów się nie wybuduje to korki powrócą. Tak jest najłatwiej. Że można dowodzi Szczecin. Dobrze pomyślana inżynieria ruchu i korków poza mostami przez Odrę i jakimiś stłuczkami - nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co czekają? Niech otwierają, bo na skrzyżowaniu muzycznej z narutowicza itd. korki są nie do zniesienia. A.... zapomniałem, najpierw huczna uroczystość, darmozjady z ratusza i innych urzędów z wyboru elektoratu muszą po lansować się politycznie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocztowa , Krochmalna - beda nadal zapchane ale dobrze ze cos powoli idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki powodują nie tylko samochody Polecam ynteligentom pograć w Cities:Skylines, to zrozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabranie linii 154 z Narutowicza może mieć niekorzystny wpływ na linię 40. W godzinach między-szczytowych obydwie linie w kierunku Chodźki jeżdżą co 30 minut co daje wspólną częstotliwość średnio 15 minut. Wycofanie z Narutowicza 154 będzie się mogło wiązać ze znacznym napełnieniem 40 - tak więc wyjścia są dwa, albo więcej kursów w godzinach między szczytami od jesieni na linii 40 albo przegubowe autobusy na tej linii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj tj. w niedzielę !! po włączeniu świateł pojawiły sie korki jakich w dzień wolny jeszcze nigdy nie widziałem...jeżeli nie przestroja świateł na zasadzie 80 % ruchu rano w kierunku centrum a po 12.00 80% w kier. czubów...to proponuje strajk w postaci zablokowania lubelskich urzędów ew. ulicy przy której mieszka 'pan od kieliszka..." na zdrowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W następnych wyborach głosuję na tego kto zlikwiduje niepotrzebne buspasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by zrobić na razie parkingi na buspasach dla samochodów osobowych - byłyby wykorzystane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Rządzący" o parkingi martwić się nie muszą, mają swój pilot, ogrodzenie i szlaban. To ludzie oderwani od jakiejkolwiej rzeczywistości. Po co na nowej Muzycznej tyle trawników? Można było spokojnie zrobić tam miejsca postojowe na kilkadziesiąt aut, ale przecież "Strasz Miejska" musi mieć za co wypisywać bileciki. Na zachód od Polski buduje się parkingi podziemne, pod kamienicami, blokami a w Amsterdamie nawet pod kanałami wodnymi. Szanowałem Pana Prezydencie Żuk za pracę ale ostatnie Pana decyzje i Pana urzędników oraz poczynania pokazują, że przestaje Pan zmieniać miasto dla mieszkańców a jedynie utrudniacie wszystko na każdym kroku gdzie się tylko da. Zapomnieliście dla kogo pracujecie i za czyje pieniądze. Udanej reelekcji. Mieszkańcy Miasta Lublin.
 podpisz się swoim nazwiskiem a nie ogółem. Ja też jestem mieszkańcem Lbna a nie wyrażałem Tobie zgody żebyś mnie wymieniałem pod swoimi wypocinami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przejechałem się tym mostem... jak ktoś mieszka na ul. Muzycznej to ma full wypas. Jak nie i musi przejechać głęboką w stronę Sowińskiego to jest megasyf. Nic szybciej... tylko wolniej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beton syf i smród spalin i w ta strone to zmierza.plac przed csj litewski zaraz sie za ludowy wezmą i za rusałkę i bedzie cywilizacja ze hej wista wio Ameryka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...