Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ----- Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin” tylko ZPiT im Wandy Kaniorowej pismaku bez szkoły!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coroczny "Marsz Różowej Wstążki" organizowany po raz osiemnasty z inicjatywy i jako główny realizator, Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im św. Jana z Dukli został zdominowany i przekształcony przez kandydatów PO i PSL do Sejmu w wiec wyborczy. Jako uczestnik tej wielce szlachetnej inicjatywy, biorący udział od kilku już lat, ze zdumieniem, obserwowałem wystąpienia, kandydatów PO i PSL do Sejmu RP. Wystąpienia miały miejsce przed Ratuszem na Placu Króla Władysława Łokietka, rozpoczynające to wydarzenie. Wielkiej niestosowności wystąpieniom dodaje fakt braku kontraktu na leczenie chorób nowotworowych w nowo otwartych komórkach organizacyjnych COZL im św. Jana z Dukli. Szczególnie wystąpienia Wojewody Lubelskiego Pana Wilka (PO) oraz Sekretarza Urzędu Marszałkowskiego Pani Augustyniak (PSL) budzą moje zniesmaczenie. Warto tutaj zauważyć, iż ostatnio Pani PEK udając się na wiece wyborcze przywozi ze sobą prezenty. Moja sugestia jest taka, aby co prawda po czasie, ale jednak, przedstawiciele Władzy Państwowej i Samorządowej zrealizowali swoje obowiązki, zapewniając Konstytucyjne Prawo Obywateli dostępu do świadczeń zdrowotnych, wynikających także z Pakietu Onkologicznego. Doprowadzenie do zawarcia kontraktu LONFZ z COZL im św. Jana z Dulki, wsparte Wojewodą Panem Wilkiem i Sekretarz Urzędu Marszałkowskiego Panią Augustyniak było by doskonałą promocją kandydatów do zaszczytnej funkcji Posła RP i prezentem dla mieszkańców - wyborców! Natomiast wyszło jak czasami - przyczepiło się ..... do okrętu i woła, płyniemy. Fe - urzędnicy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na Boga !!! Badajcie się kobiety tylko te , które jesteście w grupie podwyższonego ryzyka zapadalności na nowotwór piersi !!! Harmoniczne 288 i 376 w spektrum fali może spowodować zainicjowanie powstanie nowotworu u was zdrowych . Nie wierzcie cwaniakom i ociemniałym na umyśle tzw. profesorom !!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: