Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzienniku, a co z głosowaniem do Rady Powiatu w Lubline?? Zapomnieliście, że istnieje taki organ i jego skład tez teraz był wybierany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsi są narodowcy "patrioci" którzy gniewnie zapowiadają, że wyjadą bo nie wygrali wyborów. Czysta ironia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest... śmieszne co się dzieje w naszej ojczyźnie. Kto jest za granicą, wracajcie do Polski jak już nie będziecie mogli widzieć i słyszeć...:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest... śmieszne co się dzieje w naszej ojczyźnie. Kto jest za granicą, wracajcie do Polski jak już nie będziecie mogli widzieć i słyszeć... :)
Wszędzie czerwona pajęczyna,komuchy,konfidenci,agentura soviecka i płatne pachołki Moskwy,jak żyć w tak dzikim kraju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za ten naród! Wybieracie na ślepo radnych. Już któryś raz z kolei w radzie zasiadac bedzie człowiek ktory nie szanuje innych ludzi dla własnego interesu. Pomijając fakt ze wiecej mowi i obiecuje niz robi. Moja rodzina ma przykra sytuacje z tym Panem, który działa bezwzględnie. Mam nadzeje ze przy następnych wyborach rodacy przejza na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...