Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: PiS zbojkotuje dzisiejszą sesję sejmiku ws. "obrony samorządności"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2017 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Połamią pisory zęby na samorządzie, połamią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory mają więcej zębów, więc straty postkomuchów będą bardziej dotkliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jak zwykle się kompromituje na całego! Jeżeli obawy opozycji są nieuzasadnione, to przecież na sesji mieliby okazję wypowiedzieć się i wytłumaczyć, że nie ma zagrożenia dla samorządności. Widocznie radni PiS nie mają żadnych merytorycznych argumentów na obronę rewolucji jaką chce mam zafundować pan Prezes, więc napisali żałosne oświadczenie i schowali się w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowcy radni wybrani do samorządu województwa lubelskiego bojkotują sesję o polskiej samorządności. To przejaw tchórzostwa, lekceważenia społeczeństwa, własnych wyborców czy kontynuacja buty i arogancji? Dla nich samorządy nie są  ważne. Dla nich ludzie nie są ważni. Dla przewodniczącego klubu PiS pana Pruszkowskiego najważniejsze jest jaki jest koszt zwołania sesji i zaproszenia na sesję Pana profesora Stępnia. Żenująca i tchórzostwa  postawa radnych PIS Sejmiku Województwa Lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO wsko Psl owska hucpa z magistrem Stępniem, śmiech ogarnia !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zgubiła się profesura J.Stepnia? Można się w wielu sprawach nie zgadzać z PiS-em, ale w sprawie walki z patologią występującą w bardzo wielu samorządach mają 100 % racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"psl w 2014 w gdyni wy***ył z 800 na 8800 głosów, czyli 1100% wzrost (!!!). pozdrowienia dla ośmiu tysięcy ośmiuset gdyńskich rolników! wszyscy jesteśmy za***eni, że jest was rolników, w portowym mieście rybackim, tak wielu "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samorządowcy z PSL sami się rządzą - Posady Swoim Ludkom i mają w dopie idee, zasady i tych którzy zielonej legitymacji nie mają i taka jest prawda, taczkami wywieźć towarzystwo z tych samorządów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchy bez ZOMO to już tylko kolejne bezsensowne sesje sejmiku mogą robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi PIS. TRZEBA BYŁO PÓJŚĆ I UŻYĆ ARGUMENTOW A NIE CHOWAĆ GLOWE W PIASEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest koszt przewiezienia BROSZKI z Oświęcimia do Warszawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tchórze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto płaci za te hucpy sejmikowe? Drogi dziurawe, a oni fochy swoje materializują za nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PIS! Jechać z klikami i partyjnym betonem na śmietnik historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posady Swoim Ludkom?????? A co słychać w ANR, ARIMR, KRUS, LODR i wielu innych? Posady i Stanowiska? ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARiMR - 28 proc. kierownictwa psl w latach 2000-2012 zatrudniało w agencji swą rodzinę. Na 3629 pracowników Centrali ARiMR 1707 posiadało powtarzające się nazwiska, a 206 mieszkało bądź było zameldowanych pod tymi samymi adresami - wynika z rządowego raportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński miał rację - "zielona pajęczyna" zdradziła interesy wsi, Teraz siedzą w radach nadzorczych np na lotnisku Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUKIZ kiedyś wypowiedział się o siepaczach z peeselu. Miał niestety rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE JA NIE JESTEM ANI ZA PSL ANI ZA PIS ALE TO CO TERAZ WYPRAWIA SIĘ W POLITYCE TO SZOK GŁOSOWAŁEM W OSTATNICH WYBORACH NA PIS ALE BARDZO TEGO ZACZYNAM ŻAŁOWAĆ LUDZIE JA SOBIE NIE WYOBRAŻAM SYTUACJI GDY PIS WYGRYWA WYBORY SAMORZĄDOWE I JESTEM PEWIEN ŻE WIELU MNIE POPRZE BO PRZEJRZAŁO NA OCZY A JAK CHCECIE MIEĆ NASTĘPNĄ BIAŁORUŚ W ŚRODKU EUROPY TO GŁOSUJCIE NA OBŁUDĘ I FAŁSZ BO PIS NIE LICZY SIĘ Z NIKIM I Z NICZYM KTO MA SWOJE ZDANIE INNE NIŻ PREZES I RESZTA MARIONETEK PISOWSKICH TO NIE JEST POLAKIEM - LUDZIE PRZEJRZYJCIE NA OCZY BO DOPROWADZĄ NASZ KRAJ DO KATASTROFY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki tym czerwonym dziadkom lubelskie jest nadal najbiedniejsze w Unii. Prosze ich wykopać z polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...