Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Poważny wypadek na weselu podczas serwowania "płonącego prosiaka"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2016 o 13:32 Powrót do artykułu
wiocha się bawiła i świniaka podpaliła
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LUBLIN TO NIE MIASTO TO STAN UMYSŁU
0
Tak to jest, jak się robi kabaret z wesela,byle by na bogato.
0
lublin to wieś.
0
O Kurde, to raczej nie będą mile wspominać
0
I jeeeescze jeden i jeeeeeszcze raz .... ;-) upał, smród trawionej wódy i pachy, ciotka Lidka z wujkiem ROmkiem w obłędzie wywijają na parkiecie wygibańca nie podobnego do żadnego tańca. Fotograf obsunął się na podłogę zmęczony upałem lub wódką i stwarza pozory, że jeszcze pracuje. STachu sąsiad ojców pana młodego, trzecią godzinę odpoczywa przed wejściem do hotelu. Jest tak gorąco, że nawet świnia się zapaliła.... Matko i córko co za dzień, co za impreza!!!!
0
a co z prosiakiem?
0
No i prosiak został skremowany.... Szkoda gości.
0
chwileczkę... a dlaczego ta świnia ma kły?
0
bania u Cygana do rana...i ogólnie jest wesoło cała sala się buja,nikt nie jest narąbany...ALLLELUJA
0
A CZY PROSIAK JEST KOSZER?!
0
Bo to guziec był to taka afrykańska odmiana świni....
0
Bo to guziec taka świnia z Afryki
0
To był dzik
0
A w jakiej to "restauracji - knajpie" doszło do TEGO ZDARZENIA ???
0
Chyba podobne zdarzenie miało miejsce w filmie z Maćkiem Szczurem o ile mnie pamięć nie myli "Chłopaki nie płaczą"
0
FUKS
0
Royal botanic hotel
0
podobny do Kowalskiego napisał:
Chyba podobne zdarzenie miało miejsce w filmie z Maćkiem Szczurem o ile mnie pamięć nie myli "Chłopaki  nie płaczą"
Jeśli już, to "Poranek kojota" i to nie był prosiak, tylko Guziec! Taka świnia z Afryki!
0
co to już nie wymyślą na tych weselach aby pokazać się zapożyczyć a za dwa lata rozwód haha postaw się a zastaw się
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: