Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Powstanie nowy odcinek ul. Lubelskiego Lipca '80

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2017 r. o 12:47 Powrót do artykułu
Czy trolejbusy - "zakała komunikacji" też zostaną przekierowane na nową trasę ???? Popieram !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskiego Lipca dwupasmowa powinna koniecznie być budowana dalej w wąwozie wzdłuż torów do al. Kraśnickiej. Nie wiem dlaczego miasto zrezygnowało z budowy tej drogi. Czyżby brak kasy czy naciski deweloperów na miasto? Przecież rano i po 15 są straszne korki na JP II a Węglin Południowy ma być tam całkowicie zabudowany blokami, więc będą jeszcze większe korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lubelskiego Lipca dwupasmowa powinna koniecznie być budowana dalej w wąwozie wzdłuż torów do al. Kraśnickiej. Nie wiem dlaczego miasto zrezygnowało z budowy tej drogi. Czyżby brak kasy czy naciski deweloperów na miasto? Przecież rano i po 15 są straszne korki na JP II a Węglin Południowy ma być tam całkowicie zabudowany blokami, więc będą jeszcze większe korki.
A kogo to obchodzi. Chodzi o to aby powciskać jak najwięcej bloków i wziąć kasiore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero się pyta ? Przedłużenie do Krochmalnej powinno być od razu budowane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas wszystko prowizorka i na raty: saksofon, Krańcowa, a teraz tutaj się zastanawiają. Jedziesz szeroką dwupasmówką (Unia Europejska), aby za chwilę wbijać się w Polskie drogi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy trolejbusy - "zakała komunikacji" też zostaną przekierowane na nową trasę ???? Popieram !!!.Większej zakały jak ty ze swoimi wpisami nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O budowie tego odcinka słyszałem już 10 lat temu. Podejrzewam ze minie drugie tyle zanim się zdecydują na budowę. A co do odcinka od Krochmalnej do Al. Kraśnickiej to nie ma mowy. Deweloperzy mają dużą siłę przebicia i nie pozwolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...