Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin przeciwko ACTA (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez fff, 26 stycznia 2012 r. o 17:17 Powrót do artykułu
A gdzie był SZ.P.redaktor jak policja robiła łapanki w drodze powrotnej pikiety z UMCS-u ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
część to była zwykła hołota. Widzialem, jak jakis burak rzucił sie na typa w kamizelce (prawdopodobnie policjanta lub ochroniarza). Inni pseudokibice też atakowali ludzi, którzy nie zgadzali się na manifestację polityczną. Nie wiem kto dopuścił tych idiotów polityków do przemawiania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem na manifestacji do 16,20 i muszę powiedzieć że nie było za dobrze za dużo przypadkowych ludzi którą nie da się zorganizować wszystko na hura ! Pełno gimnazjalistów/ek dla których największą frajdą było to ze mogą publiczne poprzeklinać,a to to prowadzący mówi to nie ważne, takie marsze nic nie zmienią bo trzeba wiedzieć co się chce osiągnąć, zablokować miasto/ zrobić zadymę/ czy szum w mediach. a nie iść bo inni idą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat kiedy manifestacja dotarła pod "Maryśkę" wychodziłam z uczelni. Jak zobaczyłam stojące pod biblioteką radiowozy (sztuk 5, o ile się nie mylę) od razu wiedziałam, że będzie łapanka. Ocenzurują internet to w realu też nie wyrazisz swoich poglądów bez zadymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było nie 500 osób ale momentami ponad trzy tysiące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
około 16:30 widziałem pod kinem Bajka jak ktoś po "cywinemu" stał z aparatem przy radiowozie i rozmawiał z policją .Narobił fotek i poszedł się pochwalić!! szkoda ze nie zrobiłem fotki społaczniakowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy teraz jest sens płacić podatki na tych oprawców i złodziei ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być referendum, ale czego się spodziewać po tusku... ruda menda fałszywa i tyle. J.E.B.A.Ć T.U.S.K.A J.E.B.A.Ć A.C.T.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok, ale sorry, żebym miał pilnować (?!) aby mój własny rząd, który ma o mnie dbać, mnie nie wyj++ał Mam się bać?! Czy moze jutro czegoś nie przepchną, nie uchwalą potajemnie uznajac ze nie musze o nczym wiedzieć. EXTRA! A moze zabronią żyć.?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojna polsko-tuska rozpoczęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewaki z tektury - kompromitacja, caly Lublin was wygwizdal. brawo panie Kowalski, tak wyglada opanowanie i spokoj! ludzie zaczynaja przegladac na oczy, nie tylko przeciw PO ale 'mlodziezy' z tektury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywy z Tektury do ściekowej rury. O, dobre hasło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej na temat budowy panstwa policyjnego na blogu- Dziennik gajowego Maruchy, www.bibula.com www.stopsyjonizmowi.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pozwolił na obecność tych bandytów z ONRu na manifestacji?? Ten incydent, do którego doszło przed demonstracją wywołali oni, widziałam jak nie chcieli przepuścić a potem zaatakowali tych ludzi co szli obok Samby!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka łapanka? Kogo kiedy za co? Napiszcie dokładniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z POje***. zydokomuna i jej führerem,pruskim zydem,wrogiem wszystkich Polakow gauleiterem Thuskiem! Dosc niszczenia i rozkradania Polski! Jego miejsce jest w Berlinie! Antypolskie scierwo z krwi i kosci! Tylko zmasowane akcje calego spoleczenstwa moga zmiesc tych zydo-germanskich agentow! Dzis studenci daja nam wszystkim naljepszy przylkad odwagi i madrosci ,ktorej tak bardzo brak wielu Polakom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eqgf napisał:
Kto pozwolił na obecność tych bandytów z ONRu na manifestacji?? Ten incydent, do którego doszło przed demonstracją wywołali oni, widziałam jak nie chcieli przepuścić a potem zaatakowali tych ludzi co szli obok Samby!!
To nie byli z ONRu ,to parchy z Antify.Prowokuja jak na Marszu Niepodleglosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
około 16:30 widziałem pod kinem Bajka jak ktoś po "cywinemu" stał z aparatem przy radiowozie i rozmawiał z policją .Narobił fotek i poszedł się pochwalić!! szkoda ze nie zrobiłem fotki społaczniakowi
Jebac szpicli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
część to była zwykła hołota. Widzialem, jak jakis burak rzucił sie na typa w kamizelce (prawdopodobnie policjanta lub ochroniarza). Inni pseudokibice też atakowali ludzi, którzy nie zgadzali się na manifestację polityczną. Nie wiem kto dopuścił tych idiotów polityków do przemawiania.
Jacy pseudokibice? Niepomylily ci sie pojecia? Zanim cos napiszesz pomysl pajacu, bo cholota to jestes Ty, ale internetowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 500 osób wy zakłamane pismaki, jeszcze się za mało boicie, ludzie i po was przyjdą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...