Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Przeterminowane mleko w szpitalu dziecięcym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2017 r. o 21:43 Powrót do artykułu
Zły napisał:
"Najbardziej denerwujące  jest to ze arartykł o mleku a pewne osoby kture nie doataja 500+z zawiscia pisza "efekt 500+" lub 500pluski a jak by tym osobom ktos zaproponowal branie 500+ to z jezorem na brodzie by leciały żenujące Dopuki ktos czegos nie doswiadczy nigdy nie zrozumie " Rozumiem, że Pan/Pani Zły jest beneficjentem ww. programu, ja na przykład nie wziąłbym tych marnych 500 stówek jakby mi tylko zagwarantowali, że moje dziecko nie będzie spłacać tych długów po tym świetnym socjalnym programie. Zobaczycie jeszcze, że Wasze dzieci będą całe życie za to tyrać tylko dlatego, żeby teraz rodzice mogli sobie kupić to czy tamto. Egoizm! A Panu/Pani "Zły" nie dziwie się, że tak wychwala ten program, bo z takimi brakami w wiedzy o polskiej pisowni zapewne siedzi w domu i czeka na kolejny przelew od Państwa. Polecam kupić słownik, dziecku też się przyda. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko WYLECZONE !!! Ale ciekawe czy Matka  pochwali sie na forum ze jej Wyleczyli dziecko i ZDROWE wraca do domu !Ewidentny brak klasy takie rzeczy załatwia sie osobiście a nie na forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mindestens haltbar bis .... Wyroby przeznaczone do wykorzystywania w Polsce muszą mieć oznakowania i instrukcje używania w języku polskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwicie, jak rząd nie ma pieniędzy na leczenie chorych, przecież dostajecie 500+ to myślicie, że skąd, z nieba spadają, własnie dzisiaj w sklepie PCK postawiło dzieci na żebranie pieniędzy i żywności, no nie, rząd na 500+ za darmo dla młodych za leżenie się i rozmnażanie ma a na pomoc chorym osobom nie ma, zgroza. Nie dałam ani grosza i już nie daje, bo wystarczająco jak zapieprzm już 40 lat i jeszcze im mało i mnie nikt za darmo nie dawał 500+ na moje dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić dym o mleko po terminie? Nie chcę , nie piję. To absurd, żeby dzwonić do prasy w sprawie 3 (trzech) plastikowych butelek z mlekiem HIPP. Ta pani ma nie po kolei w głowie - chyba kaszka manna zakleiła jej mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mindestens haltbar bis = najlepiej spożyć do. Po terminie tez można spożyć. Co najwyżej może nie być najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto! Leżałam na noworodkach ponad miesiąc i tak niekompetentnych i wrednych pielęgniarek to nigdzie nie ma! Nawet porządnie wenflonu nie potrafią założyć i dziubią te biedne maluszki na oślep. Dlatego nie dziwi mnie przeterminowane mleko. Pewnie nawet nie sprawdzają, czy leki mają termin przydatności do użycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przecież wszyscy, którzy głosowali na PO - PSL - SLD nie biorą 500+, to honorowi ludzie .....", a dlaczego mieliby nie brać, jeśli to z ich podatków finansuje się nierobów i głupków, którym do szkoły chodzić się nie chciało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...