Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ze strony Persektyw: I ogłaszamy uroczyście: najlepszą szkołą ponadgimnazjalną w Polsce 2011 (w grupie techników) jest Technikum Łączności nr 14 w Krakowie, działające w Zespole Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku. Gratulujemy z całego serca! Drugie miejsce zajęło Technikum nr 7 w Nowym Sączu (przy Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. W. Orkana), a trzecie miejsce Technikum Elektroniczne w Radomiu (w Zespole Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte). Na pewno nie raz jeszcze o tych znakomitych szkołach usłyszymy. Niech mi to ktoś wytłumaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem (kończyłem to technikum) to pani dyrektor nazywa się Hanc, a nie Hinc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka pani Hinc? Jak już coś piszecie to przynajmniej sprawdźcie nazwisko mojej byłej pani wychowawczyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apropo nazwiska szefowej ZSEL Lublin - nie ma takiego miasta jak Londyn, jest Londek, Londek Zdrój :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kaczka to uczy jeszcze informatyki? Wredna mi 2 postawila na swiadectwie maturalnym. Szkola ok, ale klasy męskie to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym roku skończyłem i jeszcze "uczy". A szkoła bardzo dobra polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasy meskie porazka? Chcesz dobrze w zyciu zarabiac i cos osiagnac, jesli tak to mysle ze nie pozalujesz. Wiem ze prawie jak w wojsku, ale byc moze to dlatego chlopaki maja dobrze poukladane w glowach. Nie tak jak mieli ci po ogolniakach... Nie wiem czy to kwestia wychowania, czy co. Ale w tej szkole cos jest niezwyklego, milo wspominam tamte czasy. A co to Twojej oceny Miekki, 2 to nie jest zla ocena w tej szkole. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaj na Bombaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miekki napisał:
A kaczka to uczy jeszcze informatyki? Wredna mi 2 postawila na swiadectwie maturalnym. Szkola ok, ale klasy męskie to porażka. [/quote] [quote]A kaczka to uczy jeszcze informatyki? Wredna mi 2 postawila na swiadectwie maturalnym. Szkola ok, ale klasy męskie to porażka.
haha tez jej nie lubiłem:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...