Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Rozpoczął się Jarmark Jagielloński w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Tom, 15 sierpnia 2013 r. o 19:08
Tysiace zwiedzajacych, a Zamek Lubelski zamknięty. Po cholerę było wydawać pieniądze na remont jak w takie dni jak dzisiaj nie można zwiedzać ? Czy miasto stać na utratę kilkudziesięciu tys zł z wejściówek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FLAGA LUBLINA DO GÓRY NOGAMI !!!! Na zamieszczonym  zdjęciu widać jaką wagę przykładają organizatorzy aby podkreślić miejsce targów i promowania miasta człowiek stojący na kogucie wymachuje OBCĄ flagą  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z roku na rok oferta jarmarku jest coraz gorsza. Poziom wystawców dobry, ale za mało straganów i jakieś debilne potańcowki jedynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj na jarmarku i muszę przyznać że jestem zawiedziony ! Czyżby zawitał i tu kryzys ?   Co roku zawsze się obkupiłem prawdziwą kiełbasą ,boczkiem czy wędzoną słoniną, kaszanką, pasztetową. Popróbowałem i przypomniałem sobie smak prawdziwego chleba.   A tu dzisiaj taka niespodzianka. Kilka straganów na krzyż z wyrobami wędliniarskimi i tradycyjnym pieczywem. I dodatkowo trzeba było się trochę  nachodzić aby je znaleźć.   I to jeszcze było kilku oszustów piekarzy co sprzedawali napompowany chleb udający prawdziwy (tylko tak wygląda). I jeszcze wołają 6 zł za pajdę takiego chleba ze smalcem i ogórkiem.Wystarczy bochen takiego chleba wziąć do ręki i zobaczyć czy jest ciężki czy nie.   W poprzednich latach było znacznie więcej handlowców i był dużo większy wybór. Nie wiem czy to przez ten długi weekend czy też to kwestie finansowe. Jak tak będzie dalej nie to nie ma sensu specjalnie przyjeżdżać na tą imprezę za tradycyjnymi wyrobami spożywczymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...