Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Spalił się człowiek w opuszczonym budynku

Utworzony przez mlodywyksztalcony, 8 listopada 2012 r. o 08:37 Powrót do artykułu
To coś okropnego co się w tej biednej części polski dzieje!! Ludzie w Lublinie mieszkają w pustostanach i ogrzewają się chrustem. Do tego ta nazwa ul.Pawłowa. Czy wy tam w Lublinie nie wiecie, że nie jesteśmy już pod sowiecką okupacją i możemy nazywać ulice nazwiskami polskich naukowców? Wciąż jesteście rosyjską strefą wpływu. Wam nie jest potrzebny prezydent tylko namiestnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czym się tak podjarał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Ciekawe czym się tak podjarał.
To od Palikota ktoś ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo wykształcony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
bardzo wykształcony...
Jak wykształcony,to na pewno nie od palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
To coś okropnego co się w tej biednej części polski dzieje!! Ludzie w Lublinie mieszkają w pustostanach i ogrzewają się chrustem. Do tego ta nazwa ul.Pawłowa. Czy wy tam w Lublinie nie wiecie, że nie jesteśmy już pod sowiecką okupacją i możemy nazywać ulice nazwiskami polskich naukowców? Wciąż jesteście rosyjską strefą wpływu. Wam nie jest potrzebny prezydent tylko namiestnik.
A Tobie psychiatra... chłopcze z "bogatej" części polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak wykształcony,to na pewno nie od palikota.
Chodziło mi o użytkownika "mlodywykształcony" i jego wpis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O samospaleniu raczej w tym przypadku mowy być nie może gdyż ofiary robią to w sposób demonstracyjny. Możemy śmiało tutaj mówić o kolejnym spaleniu człowieka w tym katolickim kraju. Niemcy przynajmniej robili to po śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
A Tobie psychiatra... chłopcze z "bogatej" części polski.
Na waszą lubelską mentalność nie pomoże nawet najlepszy specjalista. Jeśli o mnie chodzi to ja mam dobre serce i jak tamtędy przejeżdzam to wyrzucam cukierki przez okno, żeby głodne dzieci miały coś od życia. Pozdrawiam wszystkich smutnych mieszkańców przedmurza Ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalić to się może radiolka na jutrzejszym marszu. Człowiek - spłonął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiadomo dlaczego w Lublinie tyle papierków na ulicach, to efekt prezentów "burżuazji" z "lepszej" części Polski. A mówiąc szczerze czytając takie teksty to robi się żal ludzi, którzy je wypisują bo równo pod sufitem nie mają i chyba na leczenie głowy już za późno. P.S. W miastach we Francji, Austrii i Niemczech też są ulice nazwane nazwiskiem Pawłowa być może te kraje to też zaścianek Rosji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się Mickiewicz był poddanym carskim... do tego nasz epos narodowy zaczął od słów "Litwo, ojczyzno moja". Chopin też obywatelem rosyjskim. To samo Curie-Skłodowska. Ale niewykształcony gimbus czepi się Pawłowa, behawiorysty i fizjologa znanego całemu światu. A co do pożaru na Dziesiątej - być może po prostu bezdomny, który chciał się dogrzać przy ognisku, skoro to pustostan był. A niektórzy już morderstwa się doszukują, albo samobójstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...