Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Spalił się człowiek w opuszczonym budynku

Utworzony przez mlodywyksztalcony, 8 listopada 2012 o 08:37 Powrót do artykułu
To coś okropnego co się w tej biednej części polski dzieje!! Ludzie w Lublinie mieszkają w pustostanach i ogrzewają się chrustem. Do tego ta nazwa ul.Pawłowa. Czy wy tam w Lublinie nie wiecie, że nie jesteśmy już pod sowiecką okupacją i możemy nazywać ulice nazwiskami polskich naukowców? Wciąż jesteście rosyjską strefą wpływu. Wam nie jest potrzebny prezydent tylko namiestnik.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czym się tak podjarał.
0
mm napisał:
Ciekawe czym się tak podjarał.
To od Palikota ktoś ??????
0
bardzo wykształcony...
0
Ola napisał:
bardzo wykształcony...
Jak wykształcony,to na pewno nie od palikota.
0
mlodywyksztalcony napisał:
To coś okropnego co się w tej biednej części polski dzieje!! Ludzie w Lublinie mieszkają w pustostanach i ogrzewają się chrustem. Do tego ta nazwa ul.Pawłowa. Czy wy tam w Lublinie nie wiecie, że nie jesteśmy już pod sowiecką okupacją i możemy nazywać ulice nazwiskami polskich naukowców? Wciąż jesteście rosyjską strefą wpływu. Wam nie jest potrzebny prezydent tylko namiestnik.
A Tobie psychiatra... chłopcze z "bogatej" części polski.
0
Gość napisał:
Jak wykształcony,to na pewno nie od palikota.
Chodziło mi o użytkownika "mlodywykształcony" i jego wpis...
0
O samospaleniu raczej w tym przypadku mowy być nie może gdyż ofiary robią to w sposób demonstracyjny. Możemy śmiało tutaj mówić o kolejnym spaleniu człowieka w tym katolickim kraju. Niemcy przynajmniej robili to po śmierci.
0
smutny marian napisał:
A Tobie psychiatra... chłopcze z "bogatej" części polski.
Na waszą lubelską mentalność nie pomoże nawet najlepszy specjalista. Jeśli o mnie chodzi to ja mam dobre serce i jak tamtędy przejeżdzam to wyrzucam cukierki przez okno, żeby głodne dzieci miały coś od życia. Pozdrawiam wszystkich smutnych mieszkańców przedmurza Ukrainy.
0
Spalić to się może radiolka na jutrzejszym marszu. Człowiek - spłonął...
0
To już wiadomo dlaczego w Lublinie tyle papierków na ulicach, to efekt prezentów "burżuazji" z "lepszej" części Polski. A mówiąc szczerze czytając takie teksty to robi się żal ludzi, którzy je wypisują bo równo pod sufitem nie mają i chyba na leczenie głowy już za późno. P.S. W miastach we Francji, Austrii i Niemczech też są ulice nazwane nazwiskiem Pawłowa być może te kraje to też zaścianek Rosji.
0
Zdaje się Mickiewicz był poddanym carskim... do tego nasz epos narodowy zaczął od słów "Litwo, ojczyzno moja". Chopin też obywatelem rosyjskim. To samo Curie-Skłodowska. Ale niewykształcony gimbus czepi się Pawłowa, behawiorysty i fizjologa znanego całemu światu. A co do pożaru na Dziesiątej - być może po prostu bezdomny, który chciał się dogrzać przy ognisku, skoro to pustostan był. A niektórzy już morderstwa się doszukują, albo samobójstwa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: