Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin sparaliżowany przez zimę (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Gość, 14 października 2009 r. o 09:42 Powrót do artykułu
A ja wczoraj zmieniłem oponki i dziś rano śmigałem slalomem między tymi, którzy myśleli, że jakoś na letnich przejadą ... A na podjeździe na Andersa przy Zawilcowej kilku takich myślących stanęło w połowie podjazdu i dalej ni chu chu. Tak trudno przewidzieć, że na letnich nie będzie jazdy ? Najlepiej winę zwalić na drogowców, a nie własną głupotę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już od kilku dni mowili o pogorszeniu pogody i że bedzie padał śnieg ,na lubelszczyźnie mial juz wczoraj padac snieg z deszczem ale jakos sie udalo, ja sobie wieczorkiem wczoraj zmienilam oponki i spokojnie mogłam jechać ale wiekszość osób jechało na letnich i dla tego takie korki. Po 8.30 jak wjechałam na Spółdzielczości Pracy tak przez 30 minut stałam w jednym miejscu bo tir zablokował cały pas,a drugi zablokowały samochody na letnich oponach. Jak to sie mówi ''przezorny zawsze ubezpieczony'' ogólnie trase z dziesiątej na bursaki pokonałam w 2h 30 min-ekstra, a normalnie zajmuje to 30 min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...