Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Strach chodzić po ulicach

Utworzony przez gość, 15 grudnia 2012 r. o 17:16 Powrót do artykułu
Powiem Ci , że porównując z tym co dzieje się w innych miejscach w Lublinie to na os.Piastowkim jest spokój , a jeżeli słyszysz drące sie mordy to zadzwoń na 997 i anonimowo to zgłoś , sam wiele razy widzę na os.Piastowskim policjantów najczęściej te nowe radiowozy Mercedesy Sprintery , z tego co się orientuję to Oddział Prewencji z Grendierów ( w zeszłym tygodniu stali przy placu na B.Chrobrego )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesada z tym tekstem. Byłem w wielu miastach i wszędzie się zdarzają jakieś tam napady cy na taksówkarza czy na sklep. Lublin moim zdaniem jest i tak bardzo spokojnym miastem w porównaniu z innymi. Co do pieszych patroli - prewencyjnie to wydaje mi się, że na dużych obszarach to mija się z celem. Bo ile taki patrol może przejść w ciągu godziny? 5-6 km? Radiowóz jest jest bardziej widoczny. Co do komisariatów - nie rozumiem oburzenia niektórych, że się je likwiduje. Przecież to są tylko biura. Im mniej komisariatów, tym więcej policji na ulicach, tak mi się przynajmniej wydaje. Reasumująć - bezpieczniej się czuję w Lublinie niż mieszkaniec USA np. w Teksasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliście ameryki not o macie, pozwolić jeszcze na posiadanie broni, bezrobocie na pewno się zmniejszy, bo część ludzi będzie zabitych, brawo solidarność za komuny dostałby porządne lanie pałą taki idiota to następnym razem nie pomyślałby o bójce, zabijaniu itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro policja posiada portret sprawcy to może Dziennik Wschodni mógłby go dołączyć do artykułu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...