Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Lublin to Dublin": Piwna premiera w Lublinie

Utworzony przez WC, 12 marca 2014 o 20:54 Powrót do artykułu
Może wreście zrozumiecie, że piwo to coś zupełnie innego niż Perła albo Tyskie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na ruskim LUKOILU nie tankuję.
0
A ja tankuje na rosyjskim Lukoilu - dobre paliwo, niskie ceny i małe kolejki bo oszołomy tam nie tankują:-)
0
Może wreście zrozumiecie, że piwo to coś zupełnie innego niż Perła albo Tyskie...
Bo Perła i Tyskie technicznie nie ma ni wspólnego z piwem ;)
0
"Beczki z nowym piwem będą otwierane jednocześnie w Irlandii i w naszym kraju. Za granicą podczas IrishFest w Dublinie i w pubach w Polsce, m.in. w "U Fotografa" w Lublinie. Na razie piwo będzie dostępne tylko w wersji beczkowej. Dopiero w maju Pinta planuje wypuszczenie "Lublin to Dublin” w butelkach."   ... na stronie internetowej "Pub u Fotografa" jest podane menu oraz ceny alkoholi ... ale bez cen poszczególnych piw. ;) Jedyna podana cena (z piw)  to piwo grzane - 11 zł.  
0
Rajan ucina loty do Dublina,znowu Modlin mnie czeka,pajaca odpowiedzialnego za captch to na dzień dobry w łeb,weź sie uspokój debilu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: