Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin to nie Zamość. Wizz Air przeprasza za pomyłkę

Utworzony przez rudobrody, 22 listopada 2012 r. o 12:04 Powrót do artykułu
Zamość jest jakieś 1000x ładniejszy od Lublina, więc może to i dobrze, że pokazali Zamość ... może nawet wtedy ktoś zechce przylecieć do nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa i wyląduje na dwupasmówce koło zoo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.facebook.com/LublinAirport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie,ze Zamosc jest ladny i ma swij urok polaczony z pewnym klimatem ale zeby od razu 1000 krotnie;) mam rodzine w Zamosciu praktycznie wychowalem sie tam , znam Zamosc od podszewki , stare lochy o ktorych nawet do tej pory mimo remontu nie wszyscy wiedza. Lublin tez ma swoj urok inny niz Zamosc ale tez jest pieknym miastem wiec nie popadajmy w skrajnosc bo w Lublinie tez mozna sie zakochac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem latema na rynku w Zamości. Te wszystki ogródki piwne zasłaniają dokładnie to co Zamość ma najlepsze. Tragedia. Ktoś powinien wygonić straganiarzy gdzieś w boczne uliczki bo w tym momencie to nie ma po co tam jechać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ralf napisał:
Byłem latema na rynku w Zamości. Te wszystki ogródki piwne zasłaniają dokładnie to co Zamość ma najlepsze. Tragedia. Ktoś powinien wygonić straganiarzy gdzieś w boczne uliczki bo w tym momencie to nie ma po co tam jechać...
A mi się to podoba latem w Zamościu to ma swój klimat, tak jak na starówce w Lublinie czy Wrocławiu gdzie tłum ludzi siedzi w kawiarenkach na starówce, miasto powinno nocą nie zasypiać !! Gdyby nie te parasole to po 21 starówka była by pusta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi wypoczynek, siedzenie z piwem na kostce brukowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to tak jak kilka lat temu pewien znany polityk zagraniczny będący w Warszawie powiedział:"ładnie macie w tej Waszej Moskwie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to nie była pomyłka jest sporo przykładów gdzie Lublin chowa się za Zamościem np: na targach turystycznych itp. wcale mnie to nie dziwi jak taki turysta zobaczy dechy w oknach na starówce lubelskiej to raczej dobrego wrażenia nie wywiezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość jest całkiem ładny jak na polskie warunki ale do Lublina nie ma startu dlatego tytuł powinien brzmieć: "Zamoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokończenie: "Zamość to nie Lublin"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko świadczy o jednym. Głupota i sztampa. Zamość. Przecież to koło Lublina. Dzielnica Świdnika, a obok jest lotnisko. Tak działaja marketngowcy w firmach które będą latać z Lublina, ale lokalizują je w wojwództwie lubuskim. Przecież to blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że w tego typu folderach promuje się regiony, a nie konkretne miasta. Wszak lotnisko ma podobno ma służyć całemu regionowi, a nie tylko Lublinowi. Ponadto jeśli chcemy być konkretni, to w folderze powinno znaleźć się zdjęcie Świdnika, bo Port Lotniczy Lublin jest "Lublinem" tylko z nazwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze. Zamość jest ładniejszym i bardziej znanym miastem niż Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...