Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Tutaj będą chciały rodzić wszystkie kobiety. Oddziały w szpitalu po remoncie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lutego 2017 r. o 17:31 Powrót do artykułu
Kto myslał, że chodzi o Parczew?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować autorowi-idiocie. Sprzęt nie pomaga rodzić. Ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się to bydynek.sprzęt ok.super ale. ważni są lekarze!! Którzy sam tam kiepscy!! Miałam "przyjemność" trafić do tego szpitala i poronic.. można by było książkę napisać o znieczulicy lekarzy i personelu- z empatia i sercem przyszła jedna pielęgniarka, gdyby nie ona pewnie bym się tam wykonczyla, bo straciłam przytomność i ona mnie znalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opieka jest tu beznadziejna nikomu nie polecam! Lekarze bez uczuć za nic nie biorą odpowiedzialności i niczym sie nie interesują każdy mówi co innego nie można się dowiedzieć niczego o własnym zdrowiu i przede wszystkim dziecka znieczulica kompletna. Nowy sprzęt i ładne sale niczego tu nie zmienią 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Manifestacja w obronie niezawisłości sądów - Lublin, 25.02.2017 w sobotę o godz. 12:00 przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, Krak. PRzedmieście 43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Pana Marszałka Bratkowskiego, dzięki jego staraniom widać zmiany na lepsze w naszej wojewódzkiej służbie zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta pani na zdjeciu juz rodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie muszą być jeszcze odpowiedni znający się na rzeczy i empatyczni a nie cyborgi które czekają tylko aż się w kieszeń wsadzić,to powszechnie znane a potem protestują i narzekają jak to mało zarabiają, pielęgniarki mają prawie 5tys a płaczą że 1600zł,obluda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam szpitel jest teraz naprawdę przystosowany do humanitarnego porodu, gorzej z personelem, ktoremu brakuje zwyklej empatii. Na porodowce położne to swietne babki, cieplo je wspominam, zwlaszcza rudowlosa Panią Grażynke. Po przejsciu na położnictwo zaczyna sie koszmar, położne i pielęgniarki zamiast pomoc mlodej matce, czesto zagubionej w nowej sytuacj, obolalej, wymenczonej fizycznie i psychicznie, traktuje ją przedmiotowo. Nie interesuje ich pacjent ani dziecko, najlepiej to przesiedziec w pokoju pielęgniarek cala zmiane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na Lubartowskiej urodziłam dwoje dzieci i zlego słowa nie mogę powiedzieć. I kazdemu polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że poziom w szpitala Jana Bożego.... Tak mówi Bratkowski?Czyżby był na bakier z polszczyzną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam kometarze i klamstwa odnosnke wielkosci sal, bo sorry ale tam nie ma jedno i dwuosobowych na polozniczym to mam ochotę wyjechać urodzić w ludzkich warunkach w Warszawie na Banacha. Chyba wyjade i jan bozy grosza za prowadzenie mojej ciazy nie dostanie z nfztu w 2019 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...