Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziadostwo totalne, najpierw hucznie zapowiadać że na pewno będą a teraz zarzyczyli sobie więcej bo przeciez mogą jak są monopolistą i teraz nie będzie. dziadostwo jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle obiecanki Żuka . Dalej głosujcie na PO . To kłamcy od początku do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku cieszyłem się jako rowerzysta, że w Lublinie powstanie sieć komunikacyjna oparta o rowery. Niestety ale teraz się cieszę, że więcej rowerów miejskich nie przybędzie. Kiedyś można było bezpiecznie poruszać się rowerem po ścieżkach ale od kiedy rowerów miejskich dosiadają w większości debile mający pozostałych głęboko w d.. to jestem za całkowitą likwidacją roweru miejskiego. Naprawdę nieliczni stosują się do przepisów jakie obowiązują podczas jazdy rowerem, pozostali stwarzają bardzo groźne sytuacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jedyną ofertę złożył operator obecnego systemu, firma Nextbike. Konkurencja skarżyła się, że warunki przetargu wykluczały wszystkich innych." W takim wypadku należy złożyć odwołanie do KIO. Od tego jest, żeby pilnować, żeby taka sytuacja nie miała miejsca i tak napisany przetarg unieważnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszedł Aleksander Wiącek do Urzędu i cały czas coś są problemy...on chyba pecha przynosi... ta rozbudowa miała iść szybciej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle obiecanki Żuka . Dalej głosujcie na PO . To kłamcy od początku do końca.
  Jasna sprawa płatny trollu. Tylko PiS się wywiązuje z obietnic(tego posta piszę z jednego z tych obiecanych przez prezesa 3 000 000 mieszkań). A w sąsiedztwie mojego mieszkania stoi ta obiecana przez prezesa siedziba PGE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze. O tyle bezpieczniej będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kochany !!! jak widzę te tematy to krew człowieka zalewa ;/ Rowery, ścieżki, chodniki, kosze na psie gówna, łatanie dziur w drogach ... MYŚLCIE O PRACY DLA LUDZI MŁODYCH !!! a nie ciągle pierdo-lety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasna sprawa płatny trollu. Tylko PiS się wywiązuje z obietnic(tego posta piszę z jednego z tych obiecanych przez prezesa 3 000 000 mieszkań). A w sąsiedztwie mojego mieszkania stoi ta obiecana przez prezesa siedziba PGE.
Ile rządził PiS - 2 lata. A ile udają, że "rzundzą" POkraki - 9 lat. Czyli znaj proPOrcję Mocium Panie. Te rowerki Łysonia to POżywka dla nasi prasy. Ileż to pisano, piszą i będą pisać o rowerkach, ścieżkach, pojemnikach na psie GWno itp. Jak szkopy nie chcą to zorganizować po naszemu. Budka jak kiosk Ruchu. Siedzi tam pracownik i wypożycza rowery Rometu. I będzie się kręcić. Zarobi polska firma, spadnie bezrobocie itp. Ale GWno ( rowerki ) rozbijać na atomy już kilka lat. Ot paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kochany !!! jak widzę te tematy to krew człowieka zalewa ;/ Rowery, ścieżki, chodniki, kosze na psie gówna, łatanie dziur w drogach ... MYŚLCIE O PRACY DLA LUDZI MŁODYCH !!! a nie ciągle pierdo-lety
Najważniejsze dla Regionu to praca dla młodych i wzrost dochodów tutejszej ludności. Nie pomogą najlepsze pomysły i ich realizacja jak brak pieniędzy uniemożliwia nawet utrzymanie tego co jest a stać w miejscu to znaczy cofać się jak mawiali Rzymianie. Lotnisko, Arena, rowerki, koncerty gwiazd muzyki itp - super sprawa tylko brak pieniędzy na tę nowoczesność dla szerokiej masy mieszkańców. Ostatnio czytałem w jednym z portali ciekawy artykuł :" W Niemczech na mecz 3 ligi przychodzi nawet 30 tys kibiców a w Polsce mimo powstania pięknych stadionów maleje od lat frekwencja na obiektach sportowych. I jednoznaczna przyczyna - spadek dochodów ludności". Czy 1 zasada dialektyki K. Marksa " Byt kształtuje świadomość" jest zapomniana przez władze. Może i dlatego wszelkie dziury łatamy podatkami z kieszonek szaraków. Bo możni w Polsce nie bulą podatku dochodowego ani FUS a czerpią ze wspólnego kotła całymi menażkami made in WP czy Policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi 4 stacjami z budżetu obywatelskiego? Chyba powinien być wykorzystany, zresztą na to środki były zarezerwowane. A przekładnie ich na kolejny rok jest nadużyciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest:  
Rowery, ścieżki, chodniki, kosze na psie gówna, łatanie dziur w drogach
  Luxor:  
Ileż to pisano, piszą i będą pisać o rowerkach, ścieżkach, pojemnikach na psie GWno itp.  
  jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości, czy po forach faktycznie latają pisowskie płatne trolle próbując siąć pisowską propagandę, to ja te wątpliwości rozwiewam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że miejskie rowery wypracowują już zysk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo z płatną strefą parkowowania. Zasadniczo jestem przeciw ale jeśli już to zamiast automatu do obsługi parkingów zatrudnić pracowników. Dać ludziom zarobić w trudnej sytuacji życiowej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile rządził PiS - 2 lata. A ile udają, że "rzundzą" POkraki - 9 lat. Czyli znaj proPOrcję Mocium Panie. Te rowerki Łysonia to POżywka dla nasi prasy. Ileż to pisano, piszą i będą pisać o rowerkach, ścieżkach, pojemnikach na psie GWno itp. Jak szkopy nie chcą to zorganizować po naszemu. Budka jak kiosk Ruchu. Siedzi tam pracownik i wypożycza rowery Rometu. I będzie się kręcić. Zarobi polska firma, spadnie bezrobocie itp. Ale GWno ( rowerki ) rozbijać na atomy już kilka lat. Ot paranoja.
no  bo to są takie patałachy ze nawet do końca kadencji nie potrafili dotrwać. Masakra z Wami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze ze nie będzie nowych rowerów, większa część użytkowników zamiast jeździć po drodze to jeździ po chodnikach nie patrząc na pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Początki były optymistyczne : wrześniowe oficjalne otwarcie, 40 stacji, 400 rowerów, zachwyt mieszkańców, rekordy wypożyczeń i obietnice prezydenta (składane przed wyborami), że 2015 r. podwoi liczbę stacji i rowerów. W kwietniu oznajmił, że i stacji i rowerów, przybędzie o połowę mniej."   ... a teraz nawet tej połowy może nie być. Wybory się skończyły, więc i obietnic nie trzeba realizować.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczułem się oszukany. Plac Litewski świeci pustką a do stacji rowerowej trzeba iść tam kilkaset metrów. Panie Żuk liczyłem że to nie przerośnie Pana. Korzystam z roweru miejskiego i cieszyłem się jak nikt z zapowiedzi ratusza o nowych stacjach i rowerach. To byłby sukces na miarę carnawału sztukmistrzów ale oni chyba mogą więcej niż pan panie Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze ze nie będzie nowych rowerów, większa część użytkowników zamiast jeździć po drodze to jeździ po chodnikach nie patrząc na pieszych.
To weź debilu małe dziecko i razem rowerami jedz jedz z nim po ulicy przez Narutowicza. Powodzenia życzę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...