Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wandale uwzięli się na fotoradary

Utworzony przez ~Kierowca~, 7 sierpnia 2009 r. o 07:11 Powrót do artykułu
No to jak dobrze, to może inaczej kiedyś będziesz gadał, jeśli jakiś rozpędzony wariat w swym aucie lub na motorze wpadnie na Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest zaden skuteczny sposob!!! podaje przykladowa sytuacje: jedzie auto w ostatniej chwili kierowca zuwazyl fotoradar,wiec co robi? chamuje! a ten z tylu wali go w tyl auta-wypadek gotowy i to ma byc bezpieczne? Pozatym uwazam ze auta maja byc sprawne technicznie ,a nie jezdzic 40 czy 50 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Lublin to miasto, a nie nie droga Lublin - Gdańsk rozmawiamy o fotoradarach w Lublinie, w mieście jest ograniczenie do 50 i masz się do niego stosować.
Lublin to miasto ??? Chyba żartujesz To wieś gdzieś na wschodzie Europy zabita Dechami z mieszkańcami takimi jak PalącyKot I Stefcio Niesiałowskiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest zaden skuteczny sposob!!! podaje przykladowa sytuacje: jedzie auto w ostatniej chwili kierowca zuwazyl fotoradar,wiec co robi? chamuje! a ten z tylu wali go w tyl auta-wypadek gotowy i to ma byc bezpieczne? Pozatym uwazam ze auta maja byc sprawne technicznie ,a nie jezdzic 40 czy 50 km/h.
haha 1. jeśli jedzie zgodnie z przepisami to chyba da się zauważyć radar z odległości 60 metrów , no chyba że dłubie wtedy w nosie grzebiąc w schowku 2. chamuje ? no to znaczy że nie jechać 50km/h bo inaczej po co miałby hamować ? mógłby przejechać sobie spokojnie obok urządzenia i pojechać dalej 3. ten z tyłu patrz podobieństwo do punktu 1 i 2 plus odległość między samochodami a jak masz problemy z przestrzeganiem przepisów i zauważeniem radaru to idź do lekarza od oczu albo przesiądź się do MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, brawo, brawo. Szczególnie że nowe fotoradary w większości stoją w absurdalnych miejscach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmotoryzowany napisał:
Wandalizmu nie popieram ale w tym przypadku sie zastaawiam. Gminy montuja fotoradary bo to sposob na wycagniecie kasy a nie ze wzgledu na "dbanie o bezpieczeństwo". To jakas parodia. Jepiej nasi kochani urzednicy zajeli by sie budowa porzadnych drog z rozdzieleniem ruchu pieszego , szerokich i równych. Wykonanych tak aby po 2 latach droga nie nadawala sie ponownie do remontu. Na Jana Pawla remont był niedawno a już droga zaczyna sie psuc. Już są iejsca gdzie ulica sie zapada, raz juz to łatano. Oczywiscie wykonawca cos popsuł a teraz nie ma ludzi odpowiedzialnych. Po co. Podatnicy zapłaca szwagrowi za dodatkowe prace.
Polecam lekturę http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090730/POWIAT07/365225275 to daje dużo do myślenia....Postawienie 2 fotoradarów obok stacji LUKOIL na al.Unii Lubelskiej (trzy pasy w jednym kierunku,żadnej szkoły,koscioła itp.) też było niezbędne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień świstaka? Przecież wczoraj czytałem to samo w darmowej gazecie Moje Miasto Lublin. To już Dziennik nie ma swoich tematów?! Nawet fota prawie identico.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinienes sie cieszyc ze chociaz kopiowac potrafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha ktoś wie o co chodzi , dobrze napisane że te pieniądze powinny być na budowę dróg bo w lbl są fatalne słyszałem ze taki masz to spory wydatek . Już wystarczy nieoznakowanych radiowozów które powinny być zabronione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pstryk napisał:
Nie ma to jak wspaniała wiadomość z rana przy kawie !!! SUPER !!!
Żebyś miał morde czerwoną jak BURAK i żeby nikt Cie nie chciał za to... spal się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAVO !!!! DAĆ IM WÓDKI !!!! ))))))))) Po raz pierwszy w życiu popieram wandali. Chociaż nie wiem czy tam można ich nazwać bo oni niszczą mienie które niszczy nas obywateli i nasze kieszenie.. Oby wiecej takich akcji. Chciałbym dożyć czasów kiedy każdy nowo postawiony maszt zostanie zniszczony. Może wtedy władze nauczą sie że podchodzą do spraw bezpieczenstwa od dupy strony.. Zamiast budować i remontować drogi wybierają półśrodki. Niech te skurwesyny z LPRD i UM przejadą sie mełgiewską od Fiata do przejazdu kolejowego.. To jest prawidziwe skurwesenstwo, kierowcy płacą grubą kase za paliwo w którym 2/3 stanowią podatki a w zamian fotoradary i koleiny 24centymetrowe jak na mełgiewskiej. TRZYMAM KCIUKI ZA 'WANDALI'!!!! CHWAŁA WAM ZA TO )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
BRAVO !!!! DAĆ IM WÓDKI !!!! ))))))))) Po raz pierwszy w życiu popieram wandali. Chociaż nie wiem czy tam można ich nazwać bo oni niszczą mienie które niszczy nas obywateli i nasze kieszenie.. Oby wiecej takich akcji. Chciałbym dożyć czasów kiedy każdy nowo postawiony maszt zostanie zniszczony. Może wtedy władze nauczą sie że podchodzą do spraw bezpieczenstwa od dupy strony.. Zamiast budować i remontować drogi wybierają półśrodki. Niech te skurwesyny z LPRD i UM przejadą sie mełgiewską od Fiata do przejazdu kolejowego.. To jest prawidziwe skurwesenstwo, kierowcy płacą grubą kase za paliwo w którym 2/3 stanowią podatki a w zamian fotoradary i koleiny 24centymetrowe jak na mełgiewskiej. TRZYMAM KCIUKI ZA 'WANDALI'!!!! CHWAŁA WAM ZA TO )
BRAWO ZA KOMENTARZ!!! DAĆ WÓDKI I TOBIE!!! I MI I WSZYSTKIM O PODOBNYM ZDANIU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generalnie mam gdzieś te maszty bo zawsze wiem który strzela ale powiem ze te maszty to do bani są bo powodują zagrożenie w ruchu drogowym !!!!!!! dokładniej wczoraj jakiś deb*** na widok masztu dal ostro po hamulcach ja wyhamowałem za nim ale ten za mna i następny nie efekt cztery samochody do na prawy gratuluje władzom Lublina!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze Gratuluje chłopakom z Krochmalnej fantazji Gdybym był trochę młodszy... ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inaczej byście pisali jak byś cie pracowali jako kierowca np. Poczty polskiej i musieli dowieść z np. z tego Gdańska do lublina przesyłki w ciągu 8 h nie da sie tego zrobić jadąc zgodnie z przepisami bo co chwila jest 50 obszar zabudowany i 1 dom na krzyż . a jak nie dojedziesz to szukaj sobie pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekornie chce się powiedzieć -po jasną cholerę ma stać coś co niczemu nie służy?.Dlatego Jasiu z Wacusiem przewiozą ten złom na dziecięcym wózku w określone miejsce i tym samym poprawią swój byt.Urzędniki wczasują a złomiarze pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
BRAVO !!!! DAĆ IM WÓDKI !!!! ))))))))) Po raz pierwszy w życiu popieram wandali. Chociaż nie wiem czy tam można ich nazwać bo oni niszczą mienie które niszczy nas obywateli i nasze kieszenie.. Oby wiecej takich akcji. Chciałbym dożyć czasów kiedy każdy nowo postawiony maszt zostanie zniszczony. Może wtedy władze nauczą sie że podchodzą do spraw bezpieczenstwa od dupy strony.. Zamiast budować i remontować drogi wybierają półśrodki. Niech te skurwesyny z LPRD i UM przejadą sie mełgiewską od Fiata do przejazdu kolejowego.. To jest prawidziwe skurwesenstwo, kierowcy płacą grubą kase za paliwo w którym 2/3 stanowią podatki a w zamian fotoradary i koleiny 24centymetrowe jak na mełgiewskiej. TRZYMAM KCIUKI ZA 'WANDALI'!!!! CHWAŁA WAM ZA TO )
Znam już Pański nr IP, za te obelgi spotka Pana zasłu zona kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
BRAVO !!!! DAĆ IM WÓDKI !!!! ))))))))) Po raz pierwszy w życiu popieram wandali. Chociaż nie wiem czy tam można ich nazwać bo oni niszczą mienie które niszczy nas obywateli i nasze kieszenie.. Oby wiecej takich akcji. Chciałbym dożyć czasów kiedy każdy nowo postawiony maszt zostanie zniszczony. Może wtedy władze nauczą sie że podchodzą do spraw bezpieczenstwa od dupy strony.. Zamiast budować i remontować drogi wybierają półśrodki. Niech te skurwesyny z LPRD i UM przejadą sie mełgiewską od Fiata do przejazdu kolejowego.. To jest prawidziwe skurwesenstwo, kierowcy płacą grubą kase za paliwo w którym 2/3 stanowią podatki a w zamian fotoradary i koleiny 24centymetrowe jak na mełgiewskiej. TRZYMAM KCIUKI ZA 'WANDALI'!!!! CHWAŁA WAM ZA TO )
TĄ DROGĄ JEŹDZIŁEM PRZEZ DWA LATA ,W 3 LETNIM AUDI MUSIAŁEM ROBIĆ ZAWIESZENIE-UŻYTE PRZEZ CIEBIE OKREŚLENIA EMOCJONALNE SĄ NAZWIJMY TO PRZEDSZKOLNĄ DELIKATNOŚCIĄ BOCZŁOWIEK POWINIEN IM ZA TO NIERÓBSTWO DUPY NAKOPAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie fotoradary stwarzają zagrożenie, tylko kierowcy idioci, którzy jeżdżą za szybko niż pozwalają na to znaki w danym miejscu, to jeszcze dodatkowo nawet nie wiedzą jakie jest ograniczenie w danym miejscu, skoro zawsze nagle gwałtownie hamują do 50 km/h tak dla bezpieczeństwa. Ewentualnie mają dziwne wyobrażenie, że fotoradar strzela zawsze od 50 km/h. Np na Unii Lubelskiej można spokojnie sobie jechać 80 km/h bez ryzyka o zdjęcie. tam jest ograniczenie do 70 km/h, plus zwiększona tolerancja (min 10 km/h), więc daje nam to 80 km/h. A jak na miasto jest to wystarczająca prędkość. Podobnie jest zresztą na Witosa/Tysiąclecia przy przejściu przy młynie Krauzego. tam też 80 można jechać bez ryzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UM napisał:
Znam już Pański nr IP, za te obelgi spotka Pana zasłu zona kara.
Że słupki radarówki nie mają żadnego uzasadnienia, a wrecz jak tu napisano sprawiją spore zagrożenie Może to będzie ta czra goryczy która sprawi że ktoś w tym zaściankowym mieście zacznie coś robić Liczę na kibiców Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...