Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wąż spacerował rurami, wypełzł z łazienki u sąsiadów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2016 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Też mi sedesowy pupil.. zjada szczury i myszy, robi kupy na mieszkaniu, chowa się, pełza po rurach kanalizacyjnych i cudzych sedesach .. wlasciciele takich zwierzat są egoistami i krzywdzą innych narażając na takie widoki w toalecie... nie zazdroszczę tej wystraszonej kobiecie bezmyslnej sąsiadki. Nawet nie zainteresowała się zwierzęciem gdy uciekło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak trzeba mieć nierówno pod czapką żeby trzymać sobie takie egzotyczne zwierzątko w domu??? jak można myśleć tylko o sobie?? ( bo każdy kto kocha zwierzęta to dba o nie i opiekije się nimi , szuka jesli zwierze mu zginie) jak można miec w d..... sąsiadów i innych ludzi mieszkających dookoła ???? Już czas żeby ludzie zrozumieli może że ten blok, ten kraj, ta ziemia to dom wspólny nas wszystkich!!! prosta zasada ;ja szanuję innych to inni będą tez szanowac mnie. proste prawda?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyczna gadzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym mu łeb odrąbał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sssssex sssssex ssssssex
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby wpełzł jej do łóżka"   ...ale z pewnością by się nie rozmnożył. :)
Ale np. w kontakcie z maczetą miałby szanse się rozmnożyć... przez podział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...