Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: WC z klimą za 1 zł, ale tylko na 15 minut

Utworzony przez aaa, 11 października 2012 o 19:00 Powrót do artykułu
15 min na szybki numerek wystarczy, już widzę te kolejki pod "budexem" za mich czasów takich udogodnień nie było
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po 15 min drzwi się zablokują i komputer gaz wpuści ,rozweselający żeby zesrać się ze śmiechu
0
szybki sex, taniej niż w hotelu w ciepełku z klimą
0
aaa napisał:
15 min na szybki numerek wystarczy, już widzę te kolejki pod "budexem" za mich czasów takich udogodnień nie było
No cóż potrzeba matką wynalazku....
0
1 Zet to śmiech - 2 zł to też nic ale odstraszy obszczymurków i Rumunów ! Pomysł doskonały i potrzebny - czy jako społeczeństwo zdamy egzamin - OBY !
0
15 minut to kpina. Jak mnie sraczka złapie, to i można 40 minut siedzieć i końca nie widać.
0
Gość napisał:
15 minut to kpina. Jak mnie sraczka złapie, to i można 40 minut siedzieć i końca nie widać.
o cholera jedz mniej
0
Nie dla POlszewików napisał:
szybki sex, taniej niż w hotelu w ciepełku z klimą [/quote] [quote name='Nie dla POlszewików' timestamp='1349976375' post='683126'] szybki sex, taniej niż w hotelu w ciepełku z klimą
O TAK nie ma nic przyjemniejszego od posuwania pijanej panny w obsranym kiblu za złotówkę ciebie to chyba w dworcowym szalecie poczęto
0
a jak wrzuce 2zł to będę miał 30 minut ?
0
a co sie stanie jak bede dluzej niz 15 minut??przyjedzie policja??
0
pola napisał:
a co sie stanie jak bede dluzej niz 15 minut??przyjedzie policja??
nie....szambonur...
0
Czy po 15 minutach gówno wyleci z rury i wyrzuci mnie na zewnątrz, czy tylko ewentualne gazy odpalą się i sru na chodnik? A wiem jak to będzie. Po prostu po 15 minutach drzwi się otworzą i wszyscy zobaczą delikwenta, który zasiedział się 1 minutę dłużej i nie wciągnął spodni. Konicznie niech rada uchwali tez ten czas.
0
a słyszeliście że na Unickiej Kibel postawili, ale nie ma przyłącza wody? Uśmiałem się wczoraj bo mi mówili że to że nie ma to jeszcze nic, ale nikt o to przyłącze wcale nigdzie nie występował....
0
Gość napisał:
O TAK nie ma nic przyjemniejszego od posuwania pijanej panny w obsranym kiblu za złotówkę ciebie to chyba w dworcowym szalecie poczęto
mówisz o sobie , Gratulacje !!!! Podziękuj mamie, a jak masz możliwość i znasz ojca to tez , na twoim miejscu to bym kontynuował tradycje
0
Jaki absorbujący temat
0
Po jakiego licha jest nowa toaleta na ul. Lipowej? Postawili ją trzy metry obok toalety miejskiej. Jaki to ma sens? Nie mówiąc już o tym, że 20 m dalej jest toaleta bezpłatna w Plazie?
0
among ojmamb napisał:
a jak wrzuce 2zł to będę miał 30 minut ?
Nie Będziesz miał 15 minut i nie wyda Ci reszty z 2 zł
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: