Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wymieniasz piec węglowy? Możesz dostać dotację

Utworzony przez ania, 27 listopada 2012 r. o 22:44 Powrót do artykułu
czy to troszkę nie za późno? Decyzja w środku sezonu grzewczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde - a w drugą stronę to nie działa? Właśnie wyrzuciłam w moim domu na wsi kuchenkę gazową (do letniej kuchni) i zbudowałam sobie piec węglowy, prawdziwy trzon. Wprawdzie trochę roboty i kurzu jest z paleniem - ale za to jakie pyszne potrawy, jaka niesamowita atmosfera w mojej kuchni - nikt już nie chce iść do salonu - wszyscy goście siedzą w kuchni!! Polecam wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba być chyba kompletnym idiotą żeby wymieniać piec węglowy np na gazowy przy obecnych cenach. Jak zwykle tam gdzie monopol jak gazownia, mpwik, lubzel ceny dwukrotnie zawyżone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wyrzuciłam w moim domu na wsi kuchenkę gazową (do letniej kuchni) i zbudowałam sobie piec węglowy, prawdziwy trzon.
Jeżeli była to kuchenka na butlę to pikuś.Jeżeli miałeś tam rury gazowe i ich nie zdemontowałeś przy pomocy fachowca to masz problem.Czy ze wszystkimi sąsiadami żyjesz w zgodzie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już takie numery przerabialiśmy!Największy cwaniak Balcerowicz obiecał mieszkańcom ,że po wymianie ogrzewania na olej opałowy cena 1 litra nie przekroczy 80 groszy,otrzymają kredyt umarzalny na niska stopę procentową.Masa mieszkańców to zrobiła i z powrotem powróciła do opalania miałem.Słowa tego pana reformatora okazały się zwykłym kantem,a był to przewodniczący unii wolności ,matki chrzestnej PO.Dzisiaj to proponują jego spadkobiercy.Więc kto ma ochotę niech raczej przemysli z kim ma do czynienia!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już takie numery przerabialiśmy!Największy cwaniak Balcerowicz obiecał mieszkańcom ,że po wymianie ogrzewania na olej opałowy cena 1 litra nie przekroczy 80 groszy,otrzymają kredyt umarzalny na niska stopę procentową.Masa mieszkańców to zrobiła i z powrotem powróciła do opalania miałem.Słowa tego pana reformatora okazały się zwykłym kantem,a był to przewodniczący unii wolności ,matki chrzestnej PO.Dzisiaj to proponują jego spadkobiercy.Więc kto ma ochotę niech raczej przemysli z kim ma do czynienia!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...