Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przełknę taką podwyżkę jeśli faktycznie pójdzie na inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 i pół miliona... aha, czyli tyle ile miasto daje kościołowi w formie działek na Bluszczowej. Brawo radni!!! Bilans musi wyjść na zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze statystyka jest tak: Ja Jem kapustę, mój szef mięso, czyli statystycznie jemy Gołąbki;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tutaj tyż PAN Smaga, Aleś ty płodny Pis-maku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26 zł rocznie podwyżki za wodę, do tego podwyżka biletów. Dla radnego Krawczyka to nie dużo, to może niech powie ile kosztują nas fanaberia w stylu "darmowych" ładowarek do smarfonów. Budżet teatru w budowie na ten rok to 18 mln, chociaż instytucja jeszcze zamknięta, ale 3,5 mln Miasto nie dopłaci MPWiK, bo zrobią to mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    – To nie jest tak, że się przyśniło prezesom, że trzeba zrobić podwyżkę, bo być może trzeba ją przejeść, albo dać ludziom zarobić. Nie, ta podwyżka wynika z wielomilionowych inwestycji, z których jesteśmy dumni – odpowiada Piotr Dreher, radny PO i wskazuje na planowany rozwój sieci odprowadzającej ścieki.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO INNEGO POGROBOWCY SOLIDARUCHÓW POTRAFIĄ ??? PODWYŻKI ,PODWYŻKI,PODWYŻKI...KOTLECIARZE...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 i pół miliona... aha, czyli tyle ile miasto daje kościołowi w formie działek na Bluszczowej. Brawo radni!!! Bilans musi wyjść na zero.
  Żeby tylko Prezydent Żuk (który trzeba przyznać zrobił dla Lublina więcej niż jego dwaj poprzednicy razem wzięci, ale teraz chyba oszalał)  nie podchwycił tej idei "zerowego bilansu", bo jeszcze kilka miejskich działek zostało, a Kuria pewnie nie odmówiła by ich przyjęcia  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mpwik duze inwestycje poczynił wiec teraz każdy grosz pewnie się przyda, ale za to wodę mamy czystszą  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to raptem 0,19 zł piszą na kurierze ta podwyżka, wiec nic strasznego jeśli mam poprawiać kanalizacje i mieć czystszą wodę w  kranach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to raptem 0,19 zł piszą na kurierze ta podwyżka, wiec nic strasznego jeśli mam poprawiać kanalizacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie Żuk pożyczył od MPWiK 15 milionow w 2014r? Tak to chyba on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze, że cena wody bez zmian :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wydają większe pieniądze na bzdety. I im nie szkoda. Myślę, że w budżecie przeciętnej rodziny kwota tych paru groszy miesięcznie nie ma większego znaczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a radni PIS przeciwni jak zwykle tak dla zasady, załozę się, ze potem beda sie chwalili Lublinem jakie to inwestycje zostały wykonane dzięki nim  a zawsze są na "NIE przy każdym głosowaniu nieważne czego to dotyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżka mimo wszystko niewielka i co najbardziej cieszy woda nie drożeje. Skończą inwestycje w Hajdowie to i ścieki nie będą drożeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a radni PIS przeciwni jak zwykle tak dla zasady, załozę się, ze potem beda sie chwalili Lublinem jakie to inwestycje zostały wykonane dzięki nim  a zawsze są na "NIE przy każdym głosowaniu nieważne czego to dotyczy
Może bedzie archiwum głosowań to im się przypomni, choć też wątpię aby się tego wstydzili,że sa przeciwni rozwojowi Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wydają większe pieniądze na bzdety. I im nie szkoda. Myślę, że w budżecie przeciętnej rodziny kwota tych paru groszy miesięcznie nie ma większego znaczenia...
  Nie zapomnij o podwyżkach za komunikację miejską i to już nie jest jest parę groszy w budżecie przeciętnej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena wody nie zdrożeje ale również nie zostanie obniżona i to pomimo, że w warunkach recydywy wliczono w na bezprawnie koszty reklamy i reprezentacji. Nie wiem jak inni ale ja osobiście nie życzę sobie, by z moich pieniędzy finansowano reklamę i promocję politycznych notabli. Niech płacą z funduszy partyjnych albo własnej kieszeni, bo wliczyć komuś w koszty zmonopolizowanych usług potrafiłby każdy. W wyniku podwyżki cen odprowadzanych ścieków do kasy MPWiK wpłynie dodatkowo około 3 miliony złotych, z których część znowu pójdzie na promowanie partyjnej nomenklatury, bo jak nie poprzez reklamę, to przez fundację utworzoną razem z innym miejskim monopolistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto się rozwija, trzeba z czegoś inwestycje sfinansować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...