Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Założył konto oszustowi i wpłacił 50 tys. zł. Pracownica banku była zdumiona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2018 r. o 09:43 Powrót do artykułu
Jakas pętla czasowa. 56 latek wypłacał pieniądze a 86 chciał je wpłacić na nowe konto. Jak ten czas szybko leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby takiego oszusta powiesić dla przykładu na litewskim to może by coś pomogło. A tak czym taki śmieć ryzykuje ? Rokiem w zawiasach i grzywną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do normalnego emeryta mającego 500zl oszczędności nie przyjdą. A skąd mają emeryci duże pieniądze w 99% przypadków? Okradają pośrednio innych emerytów bo mają "specjalne" emerytury od państawa. W tym przypadku to zwykła sprawiedliwość społeczna a nie kradzież a tacy złodzieje to współczesne janosiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jakas pętla czasowa. 56 latek wypłacał pieniądze a 86 chciał je wpłacić na nowe konto. Jak ten czas szybko leci.
Artykuł tego nie precyzuje, więc albo podróż z Lipowej na Zana trwała długo, co przy obecnych korkach nie dziwi, albo taka jest szybka obsługa w banku :) Albo wszystko razem. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa skąd ten oszust wiedział,że ten starszy pan ma na koncie tyle kasy? Powie mi ktoś? Mam pdejrzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko pracy policjantów,patrząc na sądy,które bronią przestępców,jak ostatnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Pani z banku. Zawsze jak tam byłem obsługa była bardzo miła. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość i pracownica z pierwszego banku byli w zmowie. Ot cała tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się zastanawiam skąd oszust wiedział że dziadek ma grubszą kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 87 lat,kupę szmalu na kontach,cierpię na zaniki pamięci.Dlaczego nikt do mnie nie zadzwoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do goscia z 9-51 Sa jeszcze ludzie ktorzy potrafiili pracowac, i potrafili oszczedzac, gdyby byl z UB napewno na takie sztuczki nie dalby sie zlapac! Mowia ze w Polsce, a szczgolnie w Lublinie jest bieda, ja zadnej biedy nie widze ludziom powodzi sie tak dobrze jak nigdy przedtem, a tylko lenie, nieroby, nieudacznicy narzekaja, ale takim, nikt nie dogodzi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponoć podsłuc***ą swoje ofiary i stąd znają sytuację rodzinną, imiona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...