Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak - mmoze faktycznie niezrecznie sie wyraziłam... Chodziło mi o to, ze z gazetowych opisów wynika, ze kolesie nie wystartowali do nikogo z piąchami, poszły szyby. Byli agresywni, ale agresje skierowali w stronę przedmiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
Ale w artykule piszą o pracowniku klubu więc chyba to nie wolontariat a zarabiać jakoś muszą...
niestety, to co pisze na swoje stronie www policja, jest bardzo nierzetelne... w Tekturze, która zresztą nie jest klubem, to niekomercyjne miejsce, nie ma pracowników, choć osoby zaangażowane w to miejsce pracują, ale WOLONTARIACKO, nikt nie pobiera wynagrodzenia za swoją pracę. tak było od samego początku, tak jest i teraz i pewnie będzie w przyszłości... widocznie policja nie przewiduje takie pojęcia jak WOLONTARIUSZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorrki Agatko za pomyłkę... a ten fałszywy Przemek to z tektury zapewne to ten poziom jest... ... mnie się żadnych statutów tektury szukać nie chce to jest chłam jak widać na omawianym tu przykładzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odbywaja sie tam koncerty,pobierane sa pieniazki za wejscie i sprzedaja alkohol spod lady wiec jak niejest miejcsem komercyjy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam Przemuś, że to jednak nie jest nikt z "Tektury"...A poziom..,Cóz...powiedziałabym - przeciętny bywalec przeciętnej dyskoteki, gdzie w mordę łatwo zarobic i telefon stracić też mozna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klawa jesteś "przestraszona" - he he he - "cieciorkę" też wcinasz? I "marYchuanę"? - no cudne!!! ;-D
duplikacie,chyba lepiej zapalić maryśkę niż zatruwać się jak Ty różnymi mózgotrzepami za 4zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...