Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin zorganizuje otwarcie Euro 2017. "Zostaliśmy bardzo wyróżnieni"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2016 o 18:33 Powrót do artykułu
#DOBRAZMIANA wreszcie coś się zaczyna dziać, za Peło nawet "europejska stolica kultury" była nam zabrana
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Mam niepoprawne pytanie - kto na tym turnieju zarobi, a kto dopłaci? Panie Żuk, proszę o odpowiedź, po co Lublinowi ten turniej. (ziom)
-1
Brawo Żuk!
0
ciekawe kto bedzie Prezydentem po wprowadzeniu nowych województw?????
-1
Zamknijcie paszcze poje...ni pisdzielscy malkontenci!  Czy wam motłochu piep. za 500 coś innego jeszcze pasuje?  A do mochera i kota poszli, na wichurę wynocha i krowy branzlować chamy! 
0
Pamiętacie turniej z zeszłego roku? Lepiej nie będzie. Ze 2 tyś na meczu łacznie z cateringiem.
-1
Lublinianie jak zwykle entuzjastycznie o nowych wydarzeniach w swoim mieście. ......"po co ten turniej Lublinowi....." Pytanie miesiąca, od jednego z mieszkańców (?). NIC się nie dzieje - ŻLE. Zaczyna się coś dziać - ŻLE. Być może największym wrogiem Lublina są sami jego mieszkańcy?!
0
"W kadrze Polski na turniej może znaleźć się pięciu piłkarzy" - a ja myślałem że grają w jedenastu
-1
a po co ty się w ogóle urodziłes?
0
na meczach Polski stadion będzie wypchany po brzegi, poprzednie mecze towarzyskie pokazały że głód piłki jest tu olbrzymi a sam Dorna chwalił Lublin i atmosferę na Arenie, stąd padł wybór że nasi zagrają w Lublinie nic tylko się cieszyć
1
ŚWIETNA DARMOWA REKLAMA DLA MIASTA A POZA TYM PRAWDZIWA GRADKA DLA WSZYSTKICH FANÓW PIŁKI NOŻNEJ W LUBLINIE I CAŁYM WOJEWÓDZTWIE
1
Imprezę sponsoruje UEFA i Lublin tu żadnych pieniędzy nie będzie wykładać. Co najwyżej może zyskać, marketingowo i nie tylko bo Lublin jako gospodarz meczu otwarcia będzie pokazywany w wielu krajach.
1
A co szanowny pan prezydent Miasta Inspiracji zrobi z menelami i żułami spod dworca PKP czy ich wyśle na Madagaskar. Wszak dworzec i jego otoczenie jest wizytówką miasta. A tam śmierdzi jak z wychotka.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: