Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zrobili koledze kawał i przerobili samochód na czołg

Utworzony przez rozalka olaboga, 6 września 2010 r. o 10:33 Powrót do artykułu
ja bym na miejscu tego znajomego, każdemu który przyłożył rękę do tego dowcipu, wypie***liłbym w ryj. To byłby taki mój psikus:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ten z demotów -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To demoty zerżneły ten pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł zerżnięty z demotów.. na demotach był polonez, tutaj jest inny model pojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie problem - zrobli - i co z tego ?? ich sprawa czy sciagneli pomysl czy nie. Co do walasciciela i jego reakcji - moze wlasciciel zna sie na zartach i tez sie z tego bedzie smial ??? Kolejna sprawa - skad wiadomo ze to oni podeslali info do dziennika ??? moze to zrobil jakis czlowiek ktory tamtedy przechodzil, pracujący obok ??? Z drugiej strony - dziennik tez nie ma o czym pisac i sie podniecac jakims zartem - moze dobrym moze zlym(nie nam to oceniac). Zajeli by sie pisaniem o nowych miejscach pracy, inwestycjach w regionie i lublinie, kolejnym super wydarzeniu - budowie kolejnej galerii a kolejnymi miejscami pracy po 1000pl brutto. Zaczyna sie z tej gazety robic FAKT, Super Ekspress i Pudelek w jednym (mam nadzieje ze inni się z tym zgodza. Kiedys wolalem kurier - tam o takich pier***ach nie pisali - ale odkad zmienili uklad strony nie wydaje mi przejrzysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to "1z10" - czy może też nie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowo polska reakcja - zamiast się z tego zaśmiać, czy chociaż przejść obojętnie, to większość będzie pluła jadem, wytykać jaki to wielki plagiat, że było itd... Czy coś można na świecie zrobić tylko raz, żeby było zabawne? Weźcie się "mądrołki" puknijcie w te zawistne łby! Nie dość, że na drogach pełno chamstwa i cwaniactwa, to samo w sklepach, blokach, dosłownie wszędzie, to nawet na necie pełno wiecznych malkontentów. Jakby nie było, to i tak będzie źle, a sami g**no robią. Ja mam tego dość dowoli. Dodam jeszcze, że nie znam ani właściciela owego pojazdu, ani osób, które go "ozdobiły". Bo zaraz pewnie wieczni malkontenci zaczęliby wypisywać, że tak pewnie jest. To przez takich typów jak wy jest tak smutno i beznadziejnie wokół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżon-14 napisał:
Typowo polska reakcja - zamiast się z tego zaśmiać, czy chociaż przejść obojętnie, to większość będzie pluła jadem, wytykać jaki to wielki plagiat, że było itd... Czy coś można na świecie zrobić tylko raz, żeby było zabawne? Weźcie się "mądrołki" puknijcie w te zawistne łby! Nie dość, że na drogach pełno chamstwa i cwaniactwa, to samo w sklepach, blokach, dosłownie wszędzie, to nawet na necie pełno wiecznych malkontentów. Jakby nie było, to i tak będzie źle, a sami g**no robią. Ja mam tego dość dowoli. Dodam jeszcze, że nie znam ani właściciela owego pojazdu, ani osób, które go "ozdobiły". Bo zaraz pewnie wieczni malkontenci zaczęliby wypisywać, że tak pewnie jest. To przez takich typów jak wy jest tak smutno i beznadziejnie wokół.
Ale z czego tu się śmiać??????Przejść obojętnie nad tym też nie można,bo znalazło się na stronie.... Dla mnie nic zabawnego.Myślę,że dla właściciela też raczej nie-bo jakoś nie widać zdjęć Jego ubawionej miny....A twórca obiecywał,że będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to "1z10" - czy może też nie??
TEŻ nie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to "1z10" - czy może też nie??
Jeden z dziesięciu (1 z 10) ? teleturniej polski emitowany od 6 czerwca 1994 roku na antenie TVP2. Prowadzącym jest Tadeusz Sznuk. Program opiera się na brytyjskim formacie Fifteen to One wg pomysłu Johna M. Lewisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZONK napisał:
Grunt to znać się na żartach Mi tam się "nius" podoba, poproszę więcej takich rozweselaczy na jesienną szarugę
Ja tez sie przyłączam do tej prośby. Fajnie to wygląda, i każdy kto ma trochę poczucia humoru sie uśmiechnie. "rozbrojenie" tego auta potrwa chwile, właściciel szkody nie poniósł, autko nie ucierpialo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pomysł zerżnięty z demotów.. na demotach był polonez, tutaj jest inny model pojazdu.
NO I CO Z TEGO? Mi to absolutnie nie przeszkadza. Dlaczego niektórzy zawsze doszukują się dziury w całym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerwanie folii zajeło koledze 5 minut Ubaw był po pachy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak działająna ludzie demotywatory.pl... porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
Ja tez sie przyłączam do tej prośby. Fajnie to wygląda, i każdy kto ma trochę poczucia humoru sie uśmiechnie. "rozbrojenie" tego auta potrwa chwile, właściciel szkody nie poniósł, autko nie ucierpialo.
To gdzie stoją Wasze autka?Zakleimy,napiszemy i się trochę pośmiejemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to "1z10" - czy może też nie??
Z pewnością dla tych, którzy to zrobili było to coś nowego - urozmaicenie życia codziennego, z fantazją super !! oby wiecej osób robiło takie niecodzienne projekty !! zero ambicji??jednak jest to jakas ambicja wyjsc zając się dekorowaniem pojazdu:) Bardziej tacy jak TY kojarzą się z brakiem ambicji.. z powielaniem ! powielacie ten szary tłum co żyje w nudzie i ogląda demotywatory, czyta kurier tylko po to zeby napisac o kims ze plagiatuje, ze powiela, ze niema go za co chwalić. Was niema za co chwalic, a powinno się zganić ! - za to że rozsiewacie taką niedobrą energię, lekceważąc przejawy czegos pieknego, energetyzującego czyli fantazji własnie, szaleństwa zdrowego. A nie tylko rym cym cym praca szkoła dom praca szkoła dom- schemat - sztywność- system. szaraki! zamulajcie sobie, przejdźcie przez życie jak wskazowka chodzi w zegarku bez szokujących zboczeń z trasy, komentując anonimowo artykuły, zamiast zabrać głos w ważnej sprawie.. ale komentujcie to sobie do lustra, a nie zatruwając forum, piszac ze kazdy bee! Poprostu rozsiewacie nude, niechec do dzialania wśród swoich.. nakrecacie sie wzajemnie, puchy marne. Absurd potrzebny jest w życiu- trzeba zrównoważyć to iż wiekszosc działań naszych jest z sensem, wszystko w jakims celu sie robi.. i trzeba tez troche robic bez sensu o tak o dla uwolnienia się . pozdr !idę obkleic coś folią spożywczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azs napisał:
To gdzie stoją Wasze autka?Zakleimy,napiszemy i się trochę pośmiejemy
alez prosze bardzo, ja wcale bym sie nie obrazila. Lublin, lsm, biale reno clio. Zapraszam i CZEKAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xenergia napisał:
Z pewnością dla tych, którzy to zrobili było to coś nowego - urozmaicenie życia codziennego, z fantazją super !! oby wiecej osób robiło takie niecodzienne projekty !! zero ambicji??jednak jest to jakas ambicja wyjsc zając się dekorowaniem pojazdu:) Bardziej tacy jak TY kojarzą się z brakiem ambicji.. z powielaniem ! powielacie ten szary tłum co żyje w nudzie i ogląda demotywatory, czyta kurier tylko po to zeby napisac o kims ze plagiatuje, ze powiela, ze niema go za co chwalić. Was niema za co chwalic, a powinno się zganić ! - za to że rozsiewacie taką niedobrą energię, lekceważąc przejawy czegos pieknego, energetyzującego czyli fantazji własnie, szaleństwa zdrowego. A nie tylko rym cym cym praca szkoła dom praca szkoła dom- schemat - sztywność- system. szaraki! zamulajcie sobie, przejdźcie przez życie jak wskazowka chodzi w zegarku bez szokujących zboczeń z trasy, komentując anonimowo artykuły, zamiast zabrać głos w ważnej sprawie.. ale komentujcie to sobie do lustra, a nie zatruwając forum, piszac ze kazdy bee! Poprostu rozsiewacie nude, niechec do dzialania wśród swoich.. nakrecacie sie wzajemnie, puchy marne. Absurd potrzebny jest w życiu- trzeba zrównoważyć to iż wiekszosc działań naszych jest z sensem, wszystko w jakims celu sie robi.. i trzeba tez troche robic bez sensu o tak o dla uwolnienia się . pozdr !idę obkleic coś folią spożywczą
świetnie napisane. wszyscy MALKONTENCI, NIECH SOBIE POCZYTAJĄ, I TO PRZEMYŚLĄ. Może do niektórych "zakutych pałek" coś tam dotrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...