Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianie uczcili Święto 3 Maja tańcząc poloneza (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Piotr, 3 maja 2013 r. o 22:28
nie prawda że Pani Szołno ma być pierwsza, bo Pierwszy jest pierwszy Pan Żuk powinien dostać Oskara za rolę w zapomianym dziele teatralnym, ale cennnym o znanym onedgaj tytule ,,Bal Manekinów'' Pani Szołno-Koguc drugi Oskar za rolę drugoplanową, tak wyszło Pani Szołno bym dał za urodę i za to, że miłm licem roświetlała to szoł... a tu link, po dwudniowym spacerku po Lublinie i retrospekcja z 1 dnia zimy http://www.fotosik.p...8/album/1443776 ale to raczej jest reality show z cyklu ,,Nieboska komedia'' opisana w Gazeta pl bo wysłałem im te fotki że po Żukowych inwestycjach autobus wypuszcza, nas na trawę przed ładnym przystankiem też mnie zdziwiło?.................. wtedy przeżyłem szok .......taki był to szoł.........i otworzyłem oczy na miasto, dzięki Panie Żuk za przebudznie bujanie po deptaku łatwiej widzę wychodzi niż, rola z wspektaklu jak przysporzyć Lublinowi wstydu na cały kraj, według innego dzieła pijarowsko-walonkowego ,,Jak wypompować kasę z budżetu'' ale to jeden tom, epopei narodowej, wielkiego kaszubskiego autora Polska ''zielona'' wyspa zabrakło tylko CNN........ale zatoczkę ZTM jako zagadkę, czy kosmici są wśród nas?...... pokażą, nie ma bata... i będzię Pulitzer...dla Pana rzecznika Kieliszka, ofiarowuję mu te fotki z linka...za gratis...bezprzetargowo ............................... na linku są miejsca w Lublinie, które warto omijać....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk powinien dostać Oskara za rolę w zapomianym dziele teatralnym, ale cennnym o znanym onedgaj tytule ,,Bal Manekinów'' Pani Szołno-Koguc drugi Oskar za rolę drugoplanową, tak wyszło Pani Szołno bym dał za urodę i za to, że miłm licem roświetlała to szoł... a tu link, po dwudniowym spacerku po Lublinie i retrospekcja z 1 dnia zimy http://www.fotosik.p...8/album/1443776 ale to raczej jest reality show z cyklu ,,Nieboska komedia'' opisana w Gazeta pl bo wysłałem im te fotki że po Żukowych inwestycjach autobus wypuszcza, nas na trawę przed ładnym przystankiem też mnie zdziwiło?.................. wtedy przeżyłem szok .......taki był to szoł.........i otworzyłem oczy na miasto, dzięki Panie Żuk za przebudznie bujanie po deptaku łatwiej widzę wychodzi niż, rola z wspektaklu jak przysporzyć Lublinowi wstydu na cały kraj, według innego dzieła pijarowsko-walonkowego ,,Jak wypompować kasę z budżetu'' ale to jeden tom, epopei narodowej, wielkiego kaszubskiego autora Polska ''zielona'' wyspa zabrakło tylko CNN........ale zatoczkę ZTM jako zagadkę, czy kosmici są wśród nas?...... pokażą, nie ma bata... i będzię Pulitzer...dla Pana rzecznika Kieliszka, ofiarowuję mu te fotki z linka...za gratis...bezprzetargowo ............................... na linku są miejsca w Lublinie, które warto omijać....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda takiej uroczystości na paradę hazardzistów i gumo filcowych.Lepiej było przeznaczyć pieniądze podatników na pierogi i flaki dla bezdomnych i bezrobotnych,zamiast szpanować.I gdyby nie zespół Kaniorowej to nie byłoby co oglądać,nie mowiąc kogo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę jaka cenzura, gdzie resztę wypowiedzi, oto wolność, hahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
proszę jaka cenzura, gdzie resztę wypowiedzi, oto wolność, hahahahahahahahaha
To nie wolność, to tusk, żydokomuna i a.c.t.a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
To nie wolność, to tusk, żydokomuna i a.c.t.a.
Gdzie się podziały wczorajsze wpisy forumowiczów. W dniu wczorajszym obchodziliśmy Święto Konstytucji 3-go Maja - czyli Święto Demokracji. Demokracja to jest, ale na Biegunie Północnym. Spróbj coś napisać nieprzychylnego władzy rządowej(wojewodzie) albo samorzędowej(prezedentowi) - zaraz cie skreślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luwr napisał:
Gdzie się podziały wczorajsze wpisy forumowiczów. W dniu wczorajszym obchodziliśmy Święto Konstytucji 3-go Maja - czyli Święto Demokracji. Demokracja to jest, ale na Biegunie Północnym. Spróbj coś napisać nieprzychylnego władzy rządowej(wojewodzie) albo samorzędowej(prezedentowi) - zaraz cie skreślą.
To,to,to dlatego RAZ ŚIERPEM, A RAZ MŁOTEM W TĄ CZERWONO-KOMUNISTYCZNO-KONFIDENCKĄ HOŁOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opis imprezy: kompania honorowa oddała salwę, straz miejska wypięla brzuchy. To był niezapomniany widok i ten tańczacy zuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgromca komuchów napisał:
To,to,to dlatego RAZ ŚIERPEM, A RAZ MŁOTEM W TĄ CZERWONO-KOMUNISTYCZNO-KONFIDENCKĄ HOŁOTĘ.
przecież już kupę lat rządzi pier***ona solidarność, przecież to już ok. 34 lat, także przestań zwalać na komunę, a jak rządzi komuna to gdzie jest ta pieprzona solidarność, co już nie skaczą przez ploty, bo rozkradli, b. przywódca ma was gdzieś, równo was wyrolował, opala sie pewnie z tą swoją 8 dzieci na hawajach , hahhaahahaaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przecież już kupę lat rządzi pier***ona solidarność, przecież to już ok. 34 lat, także przestań zwalać na komunę, a jak rządzi komuna to gdzie jest ta pieprzona solidarność, co już nie skaczą przez ploty, bo rozkradli, b. przywódca ma was gdzieś, równo was wyrolował, opala sie pewnie z tą swoją 8 dzieci na hawajach , hahhaahahaaha
Obejrzyj JASIU NOCNĄ ZMIANĘ a zobaczysz jak komuna przepoczwarza się w żydokomunę i kto dzisiaj rządzi tym krajem. Tak czy tak, to dalej KOMUNA tylko w bardziej drapieżnej i złodziejsko-konfidenckiej odmianie. Komuny tylko przez krótką chwilę nie było w powojennej POLSCE, wtedy za pierwszego niekomunistycznego rządu premiera OLSZEWSKIEGO. W jedną noc komucho-konfidenci odebrali NARODOWI POLSKIEMU nadzieję na DEMOKRACJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przecież już kupę lat rządzi pier***ona solidarność, przecież to już ok. 34 lat, także przestań zwalać na komunę, a jak rządzi komuna to gdzie jest ta pieprzona solidarność, co już nie skaczą przez ploty, bo rozkradli, b. przywódca ma was gdzieś, równo was wyrolował, opala sie pewnie z tą swoją 8 dzieci na hawajach , hahhaahahaaha
Jaka Solidarność,człowieku nie brnij w tym, nie idż ta drogą,twoja ,moją,nasze du.py sprzedali komuchom już wtedy przy okrągłym stole,wbij sobie to w ten łeb !!!! nie fałszuj historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luwr napisał:
Gdzie się podziały wczorajsze wpisy forumowiczów. W dniu wczorajszym obchodziliśmy Święto Konstytucji 3-go Maja - czyli Święto Demokracji. Demokracja to jest, ale na Biegunie Północnym. Spróbj coś napisać nieprzychylnego władzy rządowej(wojewodzie) albo samorzędowej(prezedentowi) - zaraz cie skreślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.C.T.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam nadmienić, że nie tylko Lublinianie tańczyli wraz.....wiem, bo tam byłam miód i wi o piłam....:-)pozdrowienia z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...