Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LUDZIE SĄ ZAWISTNI

Utworzony przez maniusia, 27 lutego 2010 r. o 02:30
ludzie jeżeli zazdrościcie matematykom, że mogą udzielać korepetycji to postudiujcie sobie matematykę i sami udzielajcie, a nie ujadacie bo pewnie daleko wam do takiego poziomu, ale taki już jest mały złośliwy polaczek nie może przeżyć, że komuś lepiej... ja chylę głowę dla tych, którzy potrafili skończyć tak ciężkie studia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniusia napisał:
ludzie jeżeli zazdrościcie matematykom, że mogą udzielać korepetycji to postudiujcie sobie matematykę i sami udzielajcie, a nie ujadacie bo pewnie daleko wam do takiego poziomu, ale taki już jest mały złośliwy polaczek nie może przeżyć, że komuś lepiej... ja chylę głowę dla tych, którzy potrafili skończyć tak ciężkie studia
maniusia .......a tak naprawdę to o co tobie chodzi ?? Nic z tego nie zrozumiałam . Nikt tu matematykom nie zazdrości . A my też studiowaliśmy co nieco......i jakoś nam "leci".......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...