Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Люблін\" zamiast \"Lublin\" na stronie WizzAir

Utworzony przez Jo_gurt, 26 czerwca 2012 o 06:47 Powrót do artykułu
Jeszcze trochę i podróżować będziemy jak za dawnych czasów - z "Люблін" do "Breslau".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obecnie trwa proces "debugowania” kilku problemów pojawiających się na naszej nowej stronie internetowej " Proces czego trwa? To, że facet gada jakimś slangiem to nie znaczy, że DW ma nas tym bełkotem raczyć. Drodzy dziennikarze, trochę szacunku dla Czytelnika!
0
Debugować to trzeba rozum osób o tym decydujących.
0
to już Ukraina
0
Pisownia jak najbardziej POprawna. Od pięciu lat żyjemy w TUSKMENISTANIE.
0
No i co w związku z powyższym? Wojnę mamy wypowiedzieć? Byłam na stronie Wizz i długo szperałem i nie natknąłem się na cyrylicę. Burza w szklance wody....
0
Co tam nazwa, cen niech sie lepiej czepia! 905zl (nie wliczajac bagazu) z Lublina do Luton 3-go stycznia?! Tak, wiem, okres okoloswiateczny i takie tam, ale za taka cene mozna poleciec w obie strony Lufthansa, a nie glupim Wizzairem. Wole sie tluc PKP z Warszawy niz zapelniac kieszen Wizzairowi.
0
Jo_gurt napisał:
Jeszcze trochę i podróżować będziemy jak za dawnych czasów - z "Люблін" do "Breslau".
Nie śmiejcie się, bo wg relacji Sky News mecze EURO 2012 odgrywane były w ... Danzig.
0
Ruscy im robili stronę internetową, czy co?
0
Czy chodzi o ten Люблін w Польской Народной Республике?
0
Trzeba zażądać od prezesa Wizzair oficjalnych przeprosin!
0
Toć się nie pomylił bo my już prawie ukraina.
0
Wiele się nie pomylili.. Przecież Lublin to prawie Ukraina. No i luzzzz..
0
Już niedlugo?
0
29 GRUDNIA 2012 a WIZZAIR nadal nie zmienił pisowni Lublina ?!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: