Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łyżwiarze pod namiotem

Utworzony przez k, 28 stycznia 2008 r. o 08:48 Powrót do artykułu
Byłam już na lodowisku na Mosirze kilka razy i tak tragicznie może być chyba tylko w Lublinie: 1. lodowisko obsługuje młodzież, nie ma żadnej kontroli osób dorosłych 2. wpuszczają kogo chcą bez kolejek, żadnej organizacji, na wejście czeka się nawet pół godziny 3. nie można uzyskać żadnej informacji, bo kogo nie zapytać pracuje "od wczoraj" 4. dodatkowo nie wiem po co są przerwy techniczne, jak renowacja lodu to zeskrabywanie łopatami śniegu. Nie ma maszyny, która by ten lód uzupełniała. Tam gdzie powstają wyrwy w lodzie stawiane są pachołki. Robi się z tego istny tor przeszkód. Po tym nie da się jeździć 5. na lód wpuszcza się tyle osób ile wejdzie. Nie ważne, że nawet palca nie da się wcisnąć, a co dopiero z jazdą Tak więc ogólna klapa!!!! Prosze tylko aby ktoś zainteresował się tym problremem. Nie trzeba wiele, tylko nadzór osób poważnych pilnujących organizacji (OBSŁUGI).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na lodowisku w ferie i jest bardzo fajne. obsługa ok. wszelkich informacji udzielaja.. łyżwy również w porządku.. a samo lodowisko nie jest takie małe. zawsze można sprawdzić ile czasu się jeździ dzieki czytnikowi karnetow ktore dostaje się przy wejściu. ogólnie fajnie jest :] polecam to naprawde świetna zabawa :DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...