Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz nie jest jeszcze tak źle. Obserwuję to od kilku lat i co roku jest tak samo: na początku sezonu jest całkiem dobrze, w okolicach lutego - marca lód robi się zbyt miękki, żeby bezpiecznie jeździć, tak jakby środek chłodzący tracił swoje właściwości i nie mroził wystarczająco tafli. Łyżwa potrafi wówczas werżnąć się w lód i zatrzymać, a to grozi poważną kontuzją kolana. Ze strachu o własne zdrowie nie zaglądam wówczas na Icemanię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zainwestować w ochroniarza bądź dwóch którzy jeździli by non stop na tafli i wypierda...lali z z lodowiska tych deb***i co jeżdżą jak szaleni między ludźmi a przede wszystkim między małymi dziećmi. Wpadnie taki z dużą prędkością na dziecko i spier.dala dalej. Chcą kur.wa poszaleć to na prywatne lodowisko niech idą. Zero dbania o bezpieczeństwo klientów. Grunt to kur.wa kasę zgarnąć i czasu co do sekundy pilnować. reszta to ich wali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=317008141646656&set=o.158407807511633&type=1&ref=nf Jeśli to według pana Szmit są dwie rysy... no to dziękuję. Niech by pan Szmit sam w taką "rysę" wpadł, przecież tafla nie jest zła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znachor napisał:
A może by tak zainwestować w ochroniarza bądź dwóch którzy jeździli by non stop na tafli i wypierda...lali z z lodowiska tych deb***i co jeżdżą jak szaleni między ludźmi a przede wszystkim między małymi dziećmi. Wpadnie taki z dużą prędkością na dziecko i spier.dala dalej. Chcą kur.wa poszaleć to na prywatne lodowisko niech idą. Zero dbania o bezpieczeństwo klientów. Grunt to kur.wa kasę zgarnąć i czasu co do sekundy pilnować. reszta to ich wali.
...po pierwsze to nie powinieneś używać takich słów w stosunku do nich bo to świadczy tylko o poziomie twojej inteligencji...,...dzieci jeżdżą ja chcą w poprzek, przeciwnie do kierunku jazdy, stają na środku, itp. nie patrząc na inne osoby byle do przodu... a później czepiacie się że ktoś na nie wpada, ale czy to do końca wina tej osoby (ale to przecież dziecko to jest bez winy), to wy powinniście przed pójściem na lodowisko wytłumaczyć jak mają się zachowywać,... ludzie jeżdżą bezmyślnie..., ... następna sprawa to taka ze lodowisko jest dla wszystkich ludzi i to że ktoś umie jeździć i chce sobie poszaleć, to ma do tego prawo, może to wy powinniście pierw nauczyć się jeździć w wyznaczonych godzinach a później, przychodzić i stękać, ... osoby jeżdżące dobrze potrafią panować nad łyżwami, tylko że my uważamy na was a dzieci nie uważają w ogóle, podobnie jest z niektórą młodzieżą i starszymi osobami,ale jak ktoś wjeżdża ci bezmyślnie pod nogi to już nie jego wina, zastanów się czasami i szukaj winy po dwóch stronach a nie rzucasz mięsem tylko w jedną stronę... dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=317008141646656&set=o.158407807511633&type=1&ref=nf Jeśli to według pana Szmit są dwie rysy... no to dziękuję. Niech by pan Szmit sam w taką "rysę" wpadł, przecież tafla nie jest zła...
... jeśli chodzi o tą dziurę, to moim zdaniem jest to specjalnie wyryte przez tą osobę, dziura jest idealnie na długość płozy, po drugie widać kawałeczki lodu obok... a przecież to pęknięcie, jak dla mnie ktoś zrobił to naumyślnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadam napisał:
... jeśli chodzi o tą dziurę, to moim zdaniem jest to specjalnie wyryte przez tą osobę, dziura jest idealnie na długość płozy, po drugie widać kawałeczki lodu obok... a przecież to pęknięcie, jak dla mnie ktoś zrobił to naumyślnie
dokładnie gołym okiem widać że to jest robota osoby na zdjęciu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...po pierwsze to nie powinieneś używać takich słów w stosunku do nich bo to świadczy tylko o poziomie twojej inteligencji...,...dzieci jeżdżą ja chcą w poprzek, przeciwnie do kierunku jazdy, stają na środku, itp. nie patrząc na inne osoby byle do przodu... a później czepiacie się że ktoś na nie wpada, ale czy to do końca wina tej osoby (ale to przecież dziecko to jest bez winy), to wy powinniście przed pójściem na lodowisko wytłumaczyć jak mają się zachowywać,... ludzie jeżdżą bezmyślnie..., ... następna sprawa to taka ze lodowisko jest dla wszystkich ludzi i to że ktoś umie jeździć i chce sobie poszaleć, to ma do tego prawo, może to wy powinniście pierw nauczyć się jeździć w wyznaczonych godzinach a później, przychodzić i stękać, ... osoby jeżdżące dobrze potrafią panować nad łyżwami, tylko że my uważamy na was a dzieci nie uważają w ogóle, podobnie jest z niektórą młodzieżą i starszymi osobami,ale jak ktoś wjeżdża ci bezmyślnie pod nogi to już nie jego wina, zastanów się czasami i szukaj winy po dwóch stronach a nie rzucasz mięsem tylko w jedną stronę... dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejmujemy działania w różnych kierunkach – zapowiada Szmit.-co to ma być??? Wypowiedź Dyrektora? czy mydlenie oczu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadam napisał:
...po pierwsze to nie powinieneś używać takich słów w stosunku do nich bo to świadczy tylko o poziomie twojej inteligencji...,...dzieci jeżdżą ja chcą w poprzek, przeciwnie do kierunku jazdy, stają na środku, itp. nie patrząc na inne osoby byle do przodu... a później czepiacie się że ktoś na nie wpada, ale czy to do końca wina tej osoby (ale to przecież dziecko to jest bez winy), to wy powinniście przed pójściem na lodowisko wytłumaczyć jak mają się zachowywać,... ludzie jeżdżą bezmyślnie..., ... następna sprawa to taka ze lodowisko jest dla wszystkich ludzi i to że ktoś umie jeździć i chce sobie poszaleć, to ma do tego prawo, może to wy powinniście pierw nauczyć się jeździć w wyznaczonych godzinach a później, przychodzić i stękać, ... osoby jeżdżące dobrze potrafią panować nad łyżwami, tylko że my uważamy na was a dzieci nie uważają w ogóle, podobnie jest z niektórą młodzieżą i starszymi osobami,ale jak ktoś wjeżdża ci bezmyślnie pod nogi to już nie jego wina, zastanów się czasami i szukaj winy po dwóch stronach a nie rzucasz mięsem tylko w jedną stronę... dziękuję
Gościu z opanowana jazdą figurową itp. tzw. mistrzu łyżew nie czepiaj się słów tego człowieka. Wiem o co mu chodzi. Chodzi o to że jest procent bezmózgich łyżwiarzy którzy jeżdżą jak szaleni. Ja jeżdżę z dzieckiem tuż przy bandzie wokół lodowiska ucząc go jeździć ale wy tzw. mistrzowie tak napier***acie że musicie zatrzymać się na bandzie i nieźle w nią przypier***ić - ot radocha. Walnij se barana o ścianę jak tego potrzebujesz ale nie musisz np. mnie z dzieckiem przygniatać do bandy. Pamiętaj jełopku że ja z dzieckiem nie zrobię szybkiego uniku, to ty powinieneś uważać cymbale. dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmondak napisał:
Gościu z opanowana jazdą figurową itp. tzw. mistrzu łyżew nie czepiaj się słów tego człowieka. Wiem o co mu chodzi. Chodzi o to że jest procent bezmózgich łyżwiarzy którzy jeżdżą jak szaleni. Ja jeżdżę z dzieckiem tuż przy bandzie wokół lodowiska ucząc go jeździć ale wy tzw. mistrzowie tak napier***acie że musicie zatrzymać się na bandzie i nieźle w nią przypier***ić - ot radocha. Walnij se barana o ścianę jak tego potrzebujesz ale nie musisz np. mnie z dzieckiem przygniatać do bandy. Pamiętaj jełopku że ja z dzieckiem nie zrobię szybkiego uniku, to ty powinieneś uważać cymbale. dziękuję.
... sorki ale nie kieruj tego w moją stronę bo ja nie jestem idiota i nie uderzam w bandę bo mnie to nie bawi, również nie hamuję przed ludźmi ani dziećmi bo wiem ze to wkurzające, wiec kierujcie te słowa w dobrą stronę i niech trafiają w odpowiednie osoby,... ja jeżdżę dobrze ale nikomu nie zagrażam wiec nie wkładaj wszystkich dobrze jeżdżących do jednego worka,... bo niektóre osoby sam bym wyeksmitował z lodowiska..., ps. wstydził byś się że osoba taka jak ty, mająca dziecko i żonę zapewne, nie nauczyła się jeszcze kultury, nie potrafi rozmawiać tylko wyzywać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadam napisał:
... następna sprawa to taka ze lodowisko jest dla wszystkich ludzi i to że ktoś umie jeździć i chce sobie poszaleć, to ma do tego prawo
przeczytaj sobie regulamin przy wejściu na lodowisko - na stronie internetowej jakoś jeszcze go nie ma - w szczególności "użytkownikom lodowiska zabrania się: (...)". Jeżeli ktoś umie jeździć i chce sobie poszaleć, to na lodowisku Icemania nie ma do tego prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma jedne z najdroższych stawek w Polsce za silzganie się i jeszcze określone czasem. Fatalna jakość lodu za te pieniądze jest nie do przyjęcia!!! Namiot, bez ogrzewania, a ceny jak w super nowoczesnej hali gdzie jest ciepło, a stan lodu jest idealny nawet przy dużej ilości ślizgających się. W Lublinie nigdy nie będzie lodowiska z prawdziwego zdarzenia dopóki dopóty zajmują się tym ludzie którzy nie mają o tym pojęcia. Panie Szmit jakie lodowiska w swoim życiu widziałeś? Ile na normalnym lodowisku trwa zrobienie lodu? Ile kosztuje wejście na lodowisko w takim standardzie? Ile powinna wynosić grubość tafli lodu? Ile powinna wynosić temperatura lodu aby lód nie pękał nie odpryskiwał? Jak odpowiesz Pan na powyższe pytania można wtedy zacząć na poważnie zajmować się biznesem typu lodowisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o zdjęcie z łyżwa w dziurze to nie jest ona zrobiona specjalnie. Zrobiła si e ona podczas skoku na treningu jazdy figurowej. Czy juz jeden z drugim uważa ze nie można skakać bo to nie dobre o to w tym sporcie chodzi. Tak samo mamy na treningach hokeja niektóre pleksy od tamtego sezonu nie są przymocowane. Mosir woli inwestowac w swiatla automaty wifi a nie moze naprawic pleksy która jest przy zejsciu bocznym, nie chodzi o to ze na hokeju mozna sobie krzywde zrobic ale i na normalnej slizgawce. Wypowiadaja sie osoby które były kilka razy na lodzie i nie maja pojecia o tym. Rozumiem przeszkada wam to ze jezdzimy szybko i moze uwazacie ze to nie bezpieczne ale uwiierzcie ze jezdzimy tysaic razy lepiej a napewno bezpiecziej niz osoby nie umiejace jeździć które bez patrzenia przejezdzaja od bandy na srodek lodowiska. jest to problem mosiru w tamtym roku mielismy akcje i chcielismy przekonac mosiar aby została utworzona godzina jazdy w ktorej kazdy wchodzi na własne ryzyko i sa to osoby umiejace jezdzic bardzo dobrze aby sobie poszalec.Pan derektor nie rozumie uwaza ze 2 dziury to duzo. moze nie ale popatrzmy na inne lodowiska warszawa krynica czy inne miasto tam to nie dopuszczalne nawet w siedlcach gdzie maja tylko dach. Mosir nic z uwagami nie robi moze ta akcja pomoze. Odpowiadaja na fanpageu na facebooku osobom które wypisuja jaka to icemania jest fajna a gdy ktos ma uwage albo jakies drazniące pytanie. Omijaja je wielkim łukiem. Pozdrawiam M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem z dziećmi kilka razy w Lublinie na lodowisku, jak jestem czasem przychodzę. To co oferuje się klientom to jakaś kpina. Lubię łyżwy i jeździłem już na wielu lodowiskach ale takich fatalnych warunków nie ma nigdzie. To widać nawet okiem laika takim jak moje. Na każdym lodowisku na jakim byłem rolba jeździ po lodzie i leje wodą maksymalnie 15 minut w Lublinie czekałem nawet 60 minut, a stan lodu po czyszczeniu był straszny jak papier ścierny. W Krynicy jak byłem ostatnio ludzi pełno więcej jak w Lublinie, ceny biletów niższe lód super nawet po godzinie jazdy dużo większej ilości osób niż w Lublinie. Co ciekawe raz wyjechała rolba bez wody i widać było jak został ścięty sam lód bez wylewania wody i jakość lodu bez wylewania wody była taka o jakiej w Lublinie nawet wylewając wodę ponad godzinę można tylko pomarzyć. Tak jest na innych lodowiskach tylko nie w Lublinie. Ale bilety są jednymi z droższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie jeździć nie umie to i sie na lodzie z NHL połamiecie. Widocznie za ślisko było jak sie połamałaś :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to lod na ioce mani jest dobry jak sie ma łyżwy tępe albo sie nie umie jezdzic to potem sie jest połamanym .ja co drugi dzien tam jestem i jakos nic mi nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba przyszedl kres na pana panie Robercie M. czas przeswietlic przez prezesow marketing bo mysle ze to od niego zalezy ile jakie i kiedy beda przerwy i moze w koncu poleci czyjs stolek a nie tylko znajomy znajomego i jakos to bedzie niestety ale takie sa realia w tej firmie!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie umie jeździć i nie jest sie kaleka to nic sie nie stanie.....bywam na lodo kiedy tylko moge bynajmniej co 2 dzien i nie narzekam na tafle... sa dziury to rzecz oczywista ida kliny przez to czasami ale trzeba uważać i tyle.....porsta sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybki Lopez napisał:
Jak sie jeździć nie umie to i sie na lodzie z NHL połamiecie. Widocznie za ślisko było jak sie połamałaś :
popieram w 100%, zwalają tylko na lód, na każdym lodowisku zdarzają się wypadki, sam jeden miałem, a mianowicie naderwanie torebki skokowej ale nie z winy lodu tylko z powodu przypadkowego upadku, ludzie się przewracają i będą przewracać wiec odczepcie się od Icemani bo ją zamkną i wtedy zostanie wam tylko zalew do jazdy lub inne miasto!!! ps. to normalne ze ludzie się łamią niestety upadki są bolesne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybki Lopez napisał:
Jak sie jeździć nie umie to i sie na lodzie z NHL połamiecie. Widocznie za ślisko było jak sie połamałaś :
widać że mosir odpisuje wzieli się do roboty na forum zamiast robić lód śliski jak nigdzie haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...