Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
undefined napisał:
Zamknijcie mordy komusze ścierwa.
Masz rację! Komuchy pisowskie do budy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupilam w ksiegarni internetowej. Drozej, bo dochodza koszty przesylki ale juz ja mam. Wczoraj kurier mi dostarczyl. Jest 4:32 skonczylam czytac. Dlugo czytalam bo wracalam do poprzednich stron, zeby utrwalic w pamieci i dokladnie przeanalizowac powiazania. A teraz... Ide przygotowac sie do nowego dnia i pracy. Wartw te ksiazke przeczytac! I ja juz mam "zapisy" kolejkowe w domu :) teraz bedzie ja czytal syn pozniej maz, a po mezu jego brat. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewna organizacja organizuje zbiorowe czytanie tej książki na tajnych kompletach. W nocy przy szczelnie zamkniętych oknach. Ale jest jeden problem mają tylko jedno oczko WC w pokoju, więc proszą by przynosić własne pampersy lub świeże gacie w przypadku os....nia się ze strachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Antoni rzekł by "tak dziękuję bardzo,że o mnie czytacie,bardzo mi miło,a'le Pani dziś pięknie wygląda,a pan taki wypoczęty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ jest problem z finansowaniem druku? Wyborcza boryka się z problemami finansowymi, a samego autora nie stać na wydanie książki. Z pewnością tytuł zachęca do przeczytania, a możliwe powiązania Macierewicza z rosyjskimi służbami z pewnością ucieszą zwolenników SLD :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawi i śmieszy mnie ta sytuacja. Facet który jest ruskim agentem sprowadza do Polski wojska NATO. Proszę nie robić z siebie pośmiewiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy KOMOROWSKI kandydował na prezia, w EMPIKACH zabroniono sprzedazy sumliński niebezpieczne związki bronisława komorowskiego o WSI. Ale dziennik milczal jak zaklety. Cenzura prewencyjna nie POmogla Bronkowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na allegro nikt nie chce togo kupować - buaaaaahhaaaaaaa !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta książka nie powinna mieć podtytułu "Przyczynek do biografii"? Myślę, że IPN powinien objąć ją patronatem naukowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Antoniemu to komusze ścierwa mogą buty POlerować. PO-N-ZSL walitie do czerwonego golluma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to pewne że maciar dla kogoś pracuje, sterując kaczorem. Hipoteza Putina jest prawdopodobna bo ruscy uwielbiają mącić u sąsiadów, ale równie możliwe jest CIA, dążące do wojennej zagłady Europy ku chwale Izraela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eurostat: Bezrobocie w maju 2017: ✓ Polska 4,8% ✓ strefa euro 9,3% ✓ UE28 7,8%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCESZ SĄSIADA ISLAMISTĘ ?! ---->>>> MUREM ZA SCHETYNY LISTĘ !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tej książki wynika ,że Maciorewicz jest ruskim agentem !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
z tej książki wynika ,że Maciorewicz jest ruskim agentem !!!!!!!!!!!!!!!!!
 No jak whooj ci "wynika". Ksiażka napisana przez ćpuna lewaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Piątek HEROICZNIE kłamie od poniedziałku do piątku a w soboty i niedziele wertuje GRUntownie instrukcje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Piątek od poniedziałku do piątku HEROICZNIE konfabuluje na temat Antoniego Macierewicza a w soboty i niedziele GRUntownie studiuje otrzymane instrukcje. (A oto moja próbka dziennikarstwa śledczego w stylu Tomasza Piątka: Tomasz Piątek ma nazwisko Piątek a na imię Tomasz, a w kościele katolickim istnieje święto Wielki Piątek jak też postać "niewiernego Tomasza - to "oczywista oczywistość" że Tomasz Piątek jest agentem Watykanu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że w Lublinie jest wielu faszystów, ale czytając umieszczone tutaj komentarze odnoszę wrażenie, ze aktywny jest tylko jeden ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widzieliście to - empik.com/morawiecki-i-jego-tajemnice-piatek-tomasz,p1226563371,ksiazka-p ? Teraz napisał o Morawieckim. Dopiero czekam na przesyłkę, ale przynajmniej po komentarzach zapowiada się na jeszcze większą kontrowersję niż pozycja o poprzedniku. Gość umie robić wogół siebie hałas ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...