Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Makabryczne odkrycie w Bystrzycy. Przechodnie zauważyli ciało

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 grudnia 2016 o 15:50 Powrót do artykułu
Straszne... :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to już wiem czemu sumy nie brały w tym roku
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No to już wiem czemu sumy nie brały w tym roku
Tu ciulu, nawet ludzkiej tragedii nie potrafisz uszanować w ten świąteczny czas.
0
nie mów do mnie ciulu ty ciulu,bo pomyślą żeśmy koledzy !
0
Masz rację ten człowiek się pomylił pisząc do ciebie ciulu. Ty zwykła menda jesteś. A sumy ci nie brały bo łowić nie umiesz. Ha ha ha
0
uha uha dyrydasa hopasaa alleluja, nie ma uja, opsasa dyrydasa
0
Kup se karpia, leszczu
0
Może to jakiś mors, ale tak by go zniosło spof tamy?
0
Dziwię się, że w znacznym stanie rozkładu. Rzeka płynie przez miasto i dopiero teraz ktoś zauważył?
0
nie mów do mnie ciulu ty ciulu,bo pomyślą żeśmy koledzy !
Na takich pustaków jak ty nie ma rady. Jak byś się czuł gdyby mowa była o kimś ci bliskim? Jak bys się czuł ciulu gdyby ktoś tak sobie wówczas żartował? Niesamowite prostactwo w tym narodzie siedzi. Jak jakiś rak.
0
Może to jakiś mors, ale tak by go zniosło spof tamy?
Policja winna namierzać takich prostaków jak ty - podejrzewam że te wszystkie prostackie posty w tym temacie są tej samej osoby -  i jak Karmowski na YT wyhaczył 'hejtera' i kazał mu przepraszać na YT publicznie za obrażanie swojej rodziny.... obejrzcie sobie. Nowy film na profilu Michał Karmowski. Miło popatrzeć jak hejter się kaja i ma odpracować 400 godzin w domu opieki..... to jest mistrzowska kara za kłapanie na forach.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: