Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marian Kowalski kandydatem Ruchu Narodowego na prezydenta RP

Utworzony przez miazga z mchu, 17 grudnia 2014 r. o 12:35 Powrót do artykułu
Jak on to sobie wyobraża? Prezydent, który wcześniej był ochroniarzem w marnym klubie. W dodatku karany. Piękna wizytówka kraju :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile mi wiadomo to jakiś dres! Grubo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma wyglądu na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli załapał się obecny prezio, Kwas dwie tury to i Kowalski może pełnić tą niewątpliwą fuchę. Niewielka między nimi różnica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak on to sobie wyobraża? Prezydent, który wcześniej był ochroniarzem w marnym klubie. W dodatku karany. Piękna wizytówka kraju :D
Piękną wizytówkę to mamy w postaci naszych posłów, prezydenta i POpulacji..., która samym sobą odzwierciedla tych pierwszych i pokazuje jakim dnem, prywatą, brakiem poczucia własnej wartości, pazernością się kierujemy. A obecne władze to niby lepsze?!?!? On przynajmniej nie mówi jak POpuliści, że napychając sobie własne i kolegów kieszenie, że robią to dla dobra Polski i Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile mi wiadomo to jakiś dres! Grubo...
Co za elokwenta uwaga! No brawo! Temat wyczerpany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż to za za łagodna, inteligentna twarz. Mógłby zostać nawet papieżem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co, szef ochrony w  Graffiti, oskarżony o pobicie klienta - idealny kandydant na Prezydenta     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek z bramki w Graffitti :)))) Czytac, pisać nie za bardzo, przypier....lić prosze bardze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"American dream" po lubelsku ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"American dream" po lubelsku ....
Raczej "nightmare" ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem potrzebny   jest silny prezydent ale  Pan  Marian Kowalski w tych wyborach nie wygra , nie  przejdzie do II tury. Zabierze jednak głosy innemu prawicowemu kandydatowi ,który ma większe szanse . W ten sposób pomoże kandydatowi przeciwnego obozu. Warto się nad tym głęboko zastanowić. Serdecznie pozdrawiam Pana Mariana .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za elokwenta uwaga! No brawo! Temat wyczerpany!
Uważasz,że jest w ogóle o kim rozmawiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem potrzebny   jest silny prezydent ale  Pan  Marian Kowalski w tych wyborach nie wygra , nie  przejdzie do II tury. Zabierze jednak głosy innemu prawicowemu kandydatowi ,który ma większe szanse . W ten sposób pomoże kandydatowi przeciwnego obozu. Warto się nad tym głęboko zastanowić. Serdecznie pozdrawiam Pana Mariana .
"Zabierze jednak głosy innemu prawicowemu kandydatowi" spokojnie,te trzy-cztery głosy nie zrobią wielkiej różnicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos tak sie złożyło ze tym pobitym był pracownik magistratu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za elokwenta uwaga! No brawo! Temat wyczerpany!
Miałem okazję trenować z panem Marianiem, bałem się że to jakiś psychol, a to bardzo potulny i miły gość na jakiego nie wygląda, bardzo poukładany. Nie ocenia się człowieka po wyglądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliście o jeszcze jednym kandydacie- panu Zbigniewie Stonodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deja vu ? jakoś się mnie fizis Pana Kowalski skojarzyła ze słynnym posłem Samoobrony Łyżwińskim ksywka "Baniak" (bo on, a i jego żona, też posłanaka,  zasłynęli tym że żadne nie miało praw jazdy, ale każde wykazywało zakup hektolitrów paliwa, a "Baniak" kiedyś w rozliczeniu biura poselskiego wykazał zakup ... ciężarówki kartofli ) .. no i tenże Łyżwiński skończył źle, a jak skończy Pan Kowalski ? ? PS tak tak,  kasa za paliwo to wcale nie jest wynalazek Słodziaka Hofmana,  on i inni mieli pech bo ich media wzięły na widelec, ale ta procedura działa od dwna.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie róbcie sobie żartów z wyborców. To było zabawne w przypadku wyborów na prezydenta Lublina. Teraz jest to już kpina z rodaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...