Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marian Kowalski kandydatem Ruchu Narodowego na prezydenta RP

Utworzony przez miazga z mchu, 17 grudnia 2014 o 12:35 Powrót do artykułu
Jak on to sobie wyobraża? Prezydent, który wcześniej był ochroniarzem w marnym klubie. W dodatku karany. Piękna wizytówka kraju :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O ile mi wiadomo to jakiś dres! Grubo...
0
Nie ma wyglądu na prezydenta.
0
Ha ha ha :-)
0
Jeżeli załapał się obecny prezio, Kwas dwie tury to i Kowalski może pełnić tą niewątpliwą fuchę. Niewielka między nimi różnica...
0
Jak on to sobie wyobraża? Prezydent, który wcześniej był ochroniarzem w marnym klubie. W dodatku karany. Piękna wizytówka kraju :D
Piękną wizytówkę to mamy w postaci naszych posłów, prezydenta i POpulacji..., która samym sobą odzwierciedla tych pierwszych i pokazuje jakim dnem, prywatą, brakiem poczucia własnej wartości, pazernością się kierujemy. A obecne władze to niby lepsze?!?!? On przynajmniej nie mówi jak POpuliści, że napychając sobie własne i kolegów kieszenie, że robią to dla dobra Polski i Polaków.
0
O ile mi wiadomo to jakiś dres! Grubo...
Co za elokwenta uwaga! No brawo! Temat wyczerpany!
0
cóż to za za łagodna, inteligentna twarz. Mógłby zostać nawet papieżem.
0
No co, szef ochrony w  Graffiti, oskarżony o pobicie klienta - idealny kandydant na Prezydenta     
0
Maniek z bramki w Graffitti :)))) Czytac, pisać nie za bardzo, przypier....lić prosze bardze :)
0
"American dream" po lubelsku ....
0
"American dream" po lubelsku ....
Raczej "nightmare" ;).
0
Owszem potrzebny   jest silny prezydent ale  Pan  Marian Kowalski w tych wyborach nie wygra , nie  przejdzie do II tury. Zabierze jednak głosy innemu prawicowemu kandydatowi ,który ma większe szanse . W ten sposób pomoże kandydatowi przeciwnego obozu. Warto się nad tym głęboko zastanowić. Serdecznie pozdrawiam Pana Mariana .
0
Uważasz,że jest w ogóle o kim rozmawiać?
0
Owszem potrzebny   jest silny prezydent ale  Pan  Marian Kowalski w tych wyborach nie wygra , nie  przejdzie do II tury. Zabierze jednak głosy innemu prawicowemu kandydatowi ,który ma większe szanse . W ten sposób pomoże kandydatowi przeciwnego obozu. Warto się nad tym głęboko zastanowić. Serdecznie pozdrawiam Pana Mariana .
"Zabierze jednak głosy innemu prawicowemu kandydatowi" spokojnie,te trzy-cztery głosy nie zrobią wielkiej różnicy...
0
jakos tak sie złożyło ze tym pobitym był pracownik magistratu  
0
Miałem okazję trenować z panem Marianiem, bałem się że to jakiś psychol, a to bardzo potulny i miły gość na jakiego nie wygląda, bardzo poukładany. Nie ocenia się człowieka po wyglądzie.
0
Zapomnieliście o jeszcze jednym kandydacie- panu Zbigniewie Stonodze.
0
Deja vu ? jakoś się mnie fizis Pana Kowalski skojarzyła ze słynnym posłem Samoobrony Łyżwińskim ksywka "Baniak" (bo on, a i jego żona, też posłanaka,  zasłynęli tym że żadne nie miało praw jazdy, ale każde wykazywało zakup hektolitrów paliwa, a "Baniak" kiedyś w rozliczeniu biura poselskiego wykazał zakup ... ciężarówki kartofli ) .. no i tenże Łyżwiński skończył źle, a jak skończy Pan Kowalski ? ? PS tak tak,  kasa za paliwo to wcale nie jest wynalazek Słodziaka Hofmana,  on i inni mieli pech bo ich media wzięły na widelec, ale ta procedura działa od dwna.  
0
Ludzie nie róbcie sobie żartów z wyborców. To było zabawne w przypadku wyborów na prezydenta Lublina. Teraz jest to już kpina z rodaków.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: