Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marina czeka na pieniądze. Pierwszy etap budowy za 6,5 mln zł

Utworzony przez jurek, 19 października 2012 o 15:05 Powrót do artykułu
partnera smieszne, szukaja jelenia zeby sie dolozyl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem, czy Są Lublinianie Którzy pozwolą z siebie robić..."balona" . Kurtynę w lubelskim Ratuszu podnoszę do góry i... sprawą Zalewy Zemborzyckiego zajmuje się Prezydent Lublina Zuk . Otóż w pierw szej kolejności milionowe DOTACJE "UE" są przeznaczone na OCZYSZCZENIE I ZAGOSPODAROWANIE ZALEWU ZEMBORZYCKIEGO I DĄBROWY !. Mieszkańcy Lublina czekają na oczyszczenie i zagospodaro wanie Zalewu Zemborzyckiego oraz Dąbrowy gdyż to jedyne dla Lublinian miejsce rekreacji i wypoczynku . Ale w Ratuszu wypoczynek Lublinian nie jest w zainteresowaniu Prezydenta ani Jego Grupy Poparcia tylko prowadzi się "zabiegi biznesowe" (sic?). Organizują się różnego rodzaju "Spółki" i "Fundacje" z myślą wy korzystania DOTACJI dla swoich prywatnych celów (!). Radni "PIS-u" w Ratuszu zwracają uwage Prezyde ntowi aby realizacje milionowych DOTACJI "UE" i Inwestycje z tych DOTACJI konsultował z szerszym gron em Radnych Miejskich . Ale Prezydent ignoruje uwagi Radnych "PIS-u" i obecnie w Realizacji DOTACJI jest JEDNOWŁADZA PREZYDENTA (sic?). Wracając do tematu , Zalew Zemborzycki potrzebuje organiza cji Konkursu na Firmę która oczyści i zagospodaruje Zalew i Dąbrowę . Taki Konkurs już był organizowa ny i wygrała Firma z Poznania . Ale dlaczego nie przystąpienia do realizacji Kontraktu ? ..."czeski film", nikt nic nie wie ". Dlatego ponownie należy zorganizować Konkurs dla Firmy która oczyści i zagospodar uje Zalew Zemborzycki i Dąbrowe . Poroniony pomysł budować pomost "Mariny" z...amfiteatrem przy brud nym Zalewie (!). W "planach" Prezydenta jest także budowa...pól golfowych na terenach przy Zalewie (?). Pola golfowe, buduje się poza miastem a nie na terenach wypoczynkowych Miasta !. Dlatego STOP dla Prezydenta "pomysłów" WYDAWANIA DOTACJI "UE" na cele "Spółek i Fundacji". Miliony przeznaczone są dla Lublina i jego Mieszkańców a nie na organizacje "Spółek i Fundacji" w Ratuszu . Oczekujemy nie na amfiteatr nad brudnym Zalewm tylko na OCZYSZCZENIE TEGO ZALEWU !!! .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sprytni goście wydymają was wszystkich . Za pieniądzw unijne i miejskie zbuduja prywatny folwark nad zalewem . Dla plepsu zostaną tylko glony w zalewie lubelskiej
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: