Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Wyzwolenia Konopi 2010: Lublin opanują zwolennicy marihuany

Utworzony przez czytelnik, 17 września 2010 r. o 08:14 Powrót do artykułu
jack napisał:
Kolego,masz żonę? i co też ćpa z tobą ? a może jej nie przeszkadza że ćpasz? Szczęśliwy jesteś tylko jak zapalisz? Jesteś żałosny bo wygadujesz bzdury i jeszcze w to wierzysz, co gorsza wmawiasz ludziom że marihuana jest super.
A Ty masz żone? jeśli tak to szczęsliwa jest jak się upijesz? Ty wygaduejsz bzdury bo nie masz elementarnej wiedzy w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze upija sie razem z nia i oboje sa szczesliwi bo nie wiedza co sie dzieje w okolo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Na tym marszu policja powinna każdego z uczestników prześwietlić, jestem pewien ze by znaleźli przy nich dużą cześć maryśki.Palą, ćpają a później giną nie winne osoby. Stanowcze nie przeciwko legalizacji.
Dzięki alkoholowi ginie dużo więcej niewinnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kluk napisał:
Dla ćpunów żadnych świadczeń zdrowotnych zapisanych w konstytucji bo na nie ktoś musi zapracować a ćpun tego nie zrobi,żadnych świadczeń rentowych i niech uprawiają tę swoją demokrację.Samotnej matce zabiera się zasiłek żeby takiego wykolejeńca karmić i pod dachem go ogrzewać ?
Na te świadczenia rentowe, na te świadczenia zdrowotne ci "ćpuni" też ciężko pracują, ale dla tak ograniczonego człowieka jak Ty to pewnie zbyt trudne do zrozumienia. A teraz leć bronić krzyża pod Pałac Prezydencki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalizacja tu i teraz! Bierzmy przykład z Holandii i Czech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupoty piszecznie zal mi was dziennikarze i niby terapeuci , gadacie aniewiecie Propaganda wielka puknijcie sie w leb czasem i poczytajcie a zrozumiecie ^ alkochol jest szkodliwszy a jest legalny , w histori swiata jeszcze nikt od konopi nieumarl ! Sadzic Palic Zalegalizowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Green ma racje :] czlowiek po marihuanie niestaje sie agresywny , wrecz przeciwnie Po alkocholu czlowiek jest agresywny i mzoe zgarazac innym ludziom a alkochol jest legalny :] puknijcie sie ludzie wglowe , czlowiek na haju nikomu niezagraza bo jest wyluzowany ^ jak ktos niewie niech nieodzywa sie ^ THC !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? ???? ????????.... [media]http://www.youtube.com/watch?v=YrD2WyBafF8&feature=player_embedded[/media] ...od Morza to Moża Knysz Małysz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak. Paliłem marihuanę nie raz. Nigdy nie byłem po niej agresywny. Nigdy nie spotkałem agresywnej osoby pod wpływem MJ. Jednocześnie jestem ofiarą wypadku samochodowego spowodowanego przez pijanego kierowcę! Miałem dużo szczęścia, że pomimo kasacji auta i dachowania nic mi się nie stało. Nazwijcie mnie "ćpunem", ale żaden stereotypowy argument mnie nie przekona, że alkohol to mniejsze zło niż MJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska poczytajcie trochę a dopiero piszcie i wysuwajcie argumenty! Ja mam kilka: od leków alkocholu i nikotyny umiera roczne 700000 osób!!! Tak tak TYSIĘCY :/ Od trawy jeszcze nikt. (Mało tego od TYSIĘCY lat jest ona używana w celach medycznych.) najbardziej drażni mnie że większość słyszała ze marihuana jest zła i koniec. Tylko ze nie biorą pod uwagę że alkoholik nie szkodzi tylko sobie. (Podobnie z palaczami "teteksu" ale z alkoholikami jest gorszy problem). Tyle razy słyszałem pod blokiem i w tv jak mąż (alkoholik też uzależniony ĆPUN) katował (katuje) żonę. Dlaczego więc tych "synów nierządnic" nie wsadzają?!? Co? Marihuanista jeżeli robi krzywdę to tylko sobie (jeżeli kupuje od dilera jakiś kał na chemii co ryje beret) Marihuaniści nie chcą palić syfu tylko to co sami sobie zapodadzą. A że roślina może wyrosnąć sobie w domu, a władcy babilonu (czyt. rząd) nie mogą mieć z tego akcyzy wiec nazwali tę ROŚLINĘ narkotykiem. Jest tyle rzeczy o których Ludzie nie zdajecie sobie sprawy że to bajka!!! Przykro że mamy tak niewyedukowany naród. (I ogłupiany przez media). Inicjatywa Wolnych Konopi chce to zmienić i ja to popieram! Pozdro Blantojaracze! Jah jest z nami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Na tym marszu policja powinna każdego z uczestników prześwietlić, jestem pewien ze by znaleźli przy nich dużą cześć maryśki.Palą, ćpają a później giną nie winne osoby. Stanowcze nie przeciwko legalizacji. [/quote] [quote]Na tym marszu policja powinna każdego z uczestników prześwietlić, jestem pewien ze by znaleźli przy nich dużą cześć maryśki.Palą, ćpają a później giną nie winne osoby. Stanowcze nie przeciwko legalizacji.
Po Sensi ludzie nie są agresywni i nie są zagrożeniem dla innych więc jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Lepiej zobacz ilu niewinnych zginęło przez wódę. P.S. Proponuję zainwestować w słownik ortograficzny bo "niewinne" się razem pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy na mwk ludzie proszę zastanówcie się od czego ludzie umierają... zastanówcie się czy MJ uzależnia i czy jest groźna dla ludzi. o wiele gorszym zagrożeniem dla życia i zdrowia jest alkohol i papierosy które są dozwolone w Polsce. wiem, że wiele osób już o tym pisało ale na prawdę zdanie Sejmu i innych ludzi na temat palenia konopi mnie przeraża. wystarczy tylko przeanalizować fakty, a nie poddawać się emocjom i mówić : STOP NARKOTYKOM. Ale czy tak na prawdę marihuanę należy traktować jako narkotyk? chyba każdy zauważa sprzeczność między marihuaną a amfetaminą czy kokainą lub crackiem palę od 7 lat i robię przerwy. mam czas na naukę, rodzinę (jestem matką 2 ZDROWYCH dzieci), przyjaciół, wyjazdy, rozrywkę, MJ mi w niczym nie przeszkadza, ale także nie jest nierozłącznym elementem w moim życiu bo tak jak pisałam wcześniej pomimo tylu lat palenia nie jestem uzależniona. a według was powinnam być, nie? no właśnie. jeżeli się nie znacie, nie lubicie i nie macie wiedzy na ten temat, to przynajmniej nie zakazujcie tego innym - bezpodstawnie i tylko dlatego że jesteście z tych 'wyższych sfer'. a jarać i tak będziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz 2 dzieci i palisz mj ?!?!? a jak cie wsadzą do pier.dla to co? wtedy płacz i olaboga? Odpowiedzialność zero, i mówisz że nie jesteś uzależniona? Otwórz oczy. Jeśli marihuana bardziej sie liczy dla ciebie niż rodzina i dzieci to znaczy że jesteś uzależniona na maxa. To że sobie robisz przerwy to nic nie znaczy - każdy alkoholik też robi przerwy aby sobie udowodnić że może chlać dalej. I tak twoje dzieci będą rosły w narkotycznej atmosferze i wiesz kim mogą zostać jak będą miały 15-17 lat ?? odpowiedz sobie na to pytanie w sowim sumieniu.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianna napisał:
A Ty masz żone? jeśli tak to szczęsliwa jest jak się upijesz? Ty wygaduejsz bzdury bo nie masz elementarnej wiedzy w tym temacie
Dziewczyno, dlaczego czepiasz się alkoholu, przecież rozmawiamy o marihuanie. Czy nie znasz osób które piją alkohol okazyjnie przez całe życie i nie są uzależnieni ? Jeśli nie znasz takich ludzi to mi Cię żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa gadka każdego palacza maryśki : "przeciez alko i nikotyna są gorsze" i to ma usprawiedliwić ćpanie ? żałosny argument na poziomie 15-latka. No ale cóż - w każdym społeczeństwie jest ileś tam procent deb***i i ludzi którzy muszą się uzależnić (wszystko jedno od czego), tylko zadajcie sobie pytanie: czy to musicie być Wy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej ludzi ginie o wódy i umiera o d szlug i to jest legalne,a trawa jest dla niekt?rych lekiem uspakajającym i rozweselającym.po alkocholu jestem bardziej agresywny i skory do bujek a maria mnie uspokaja i pozwala lepiej patrzeć na naszą szarą żeczywistość.dlatego ja mówie jestem za legalizacją!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
A niech legalizują. W końcu tytoń uzależnia bardziej, niźli konopie. Tylko niech każdy "użytkownik" płaci później za swoje leczenie. Przeciętny palacz dostarcza budżetowi państwa kilka (do nawet kilkunastu) tysięcy złotych rocznie w formie podatków, na swoje przyszłe leczenie. Do tego, zbierając się wcześniej z tego padołu łez odciąża też ZUS. Niech robią to też palacze marihuany. Utrzymać penalizację "hodowli na własne potrzeby" a jednocześnie ustanowić państwowy monopol marihuanowy... nie dość, że zyskamy wszyscy, to jeszcze "grupy towarzyskie" pozbawione zostaną źródeł dochodu.
Ale przecież o to chodzi aby MJ opodatkować i żeby zysk miało państwo a nie mafia Czytałem kiedyś pewien artykuł, lecz w tej chwili nie mogę go znaleść, jak to było w USA gdy miało się odbyć głosowanie w sprawie depenalizacji mafia kupowała posłów za olbżymie pieniądze aby głosowali na nie, gdyż opodatkowanie "trawki" było by dla nich wielkim ciosem, stracili by wielomilionowe (o ile nie wielomiliardowe) dochody. Pozdrawiam do zobaczenia w sobote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
Masz 2 dzieci i palisz mj ?!?!? a jak cie wsadzą do pier.dla to co? wtedy płacz i olaboga? Odpowiedzialność zero, i mówisz że nie jesteś uzależniona? Otwórz oczy. Jeśli marihuana bardziej sie liczy dla ciebie niż rodzina i dzieci to znaczy że jesteś uzależniona na maxa. To że sobie robisz przerwy to nic nie znaczy - każdy alkoholik też robi przerwy aby sobie udowodnić że może chlać dalej. I tak twoje dzieci będą rosły w narkotycznej atmosferze i wiesz kim mogą zostać jak będą miały 15-17 lat ?? odpowiedz sobie na to pytanie w sowim sumieniu.Pozdrawiam.
Ty, a gdzie Ona napisała, że MJ jest ważniejsza od rodziny?? Poza tym za posiadanie MJ nie wsadzają do więzienia! Są zawiasy! Więc myślę, że niepowinieneś wypowiadać się w tym temacie, bo nie masz o tym zielonego pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
Typowa gadka każdego palacza maryśki : "przeciez alko i nikotyna są gorsze" i to ma usprawiedliwić ćpanie ? żałosny argument na poziomie 15-latka. No ale cóż - w każdym społeczeństwie jest ileś tam procent deb***i i ludzi którzy muszą się uzależnić (wszystko jedno od czego), tylko zadajcie sobie pytanie: czy to musicie być Wy ???
Pewnie pijesz kawę. To też jest ćpanie! A typowe gadanie przysłowiowego polaczka to właśnie Ty demonstrujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech jarają. Otumanionym narodem latwiej manipulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...